• BIST 104.595
  • Altın 229,221
  • Dolar 5,4631
  • Euro 6,1893
  • Trabzon 8 °C

BIKTIK

Osman Necip SEVİNÇ

  Ey rahmetli bir hoca Erbakan. Sen milli görüşünü zirveye taşıdın. Erdoğan’lar yetiştirip ABD’ye Dünya’ya kafa tutar hale geldin. Siyonizm’in tekerine çomak soktun. Biz dış güçlerle Yahudi oyunu, haçlı tezgahı, İngiliz planı, ABD ve CIA, Mossad parmağı ile emek verip kurduğun partini ele geçirip intikam almak istiyoruz. Ama biz Türkler 300 yıldır tarihin akışını değiştiren, toplumu derinden sarsan, dinimiz, devletimiz, vatanımız, milletimiz üzerinde derin izler, bırakamadınız, tiksindik... Ama siz haçlılar usanmadınız, bıkmadınız, asla da bıkmayacaksınız.

  Erbakan hocamızın en yakınında uzun zaman bulunmuş kardeşlerimiz ve oğlu Fatih Erbakan bey, hocanın etrafına yerleştirilmiş insancıkların, çürük elemanların aslında farkında idi. Onlara asla pabuç bırakmadı ve onları takip ederek yolunu, yönünü politikasını belirlemeye çalıştı. Onlar rahmetli Erbakan hocayı kullandıklarını sanırlarken, aslında Hoca onları önceden tedbir almak için kullanıyordu. Üstat Necip Fazıl’ın deyişi ile: Bir gedik açtık surda, mukaddes mi mukaddes, ey kahpe rüzgar, artık ne yandan esersen es.

  Evet, Erbakan hoca 1992’de meclisi kürsüsünde de belirttiği üzere elin gavurunun, ABD’sinin, İngiliz’inin 20 yıllık, 50 yıllık hatta 100 yıllık planları var. Orta Doğu haritasını değiştireceklerini, Anadolu’yu bölüp Irak ve Suriye’den toprak ekleyerek imansız Kürt devleti kurmak istiyorlar ve plan projesini yapıyorlar diyordu. Bunun karşısında bizim bir planımız olmadığını belirtiyordu. Onu dinleyenler de, onunla dalga geçip yılışık suratları ile yıpratmaya çalışıyorlardı. Erbakan hocadaki aklı, feraseti elin haçlıları biliyor ve ona hain tuzaklar kuruyorlardı.  28 Şubatlılar, Müslüm Gündüzler, Fadime Şahinler, Ali Kalkancılar, Vural Savaşlar… Niceleri niceleri. Erbakan hocadan en fazla korkan ve ona en acımasız cephe açan da Fethullah Gülen idi.

 Siyonist Yahudi’nin,  alçak ABD’nin oyunları planları, tuzakları… Faili meçhuller, Eşref Bitlis paşayı, Muhsiz Başkanı, Özal’ı kim öldürttü. Sağ sol çatışmaları, Alevi-Sünni çatışmaları, Madımak, Kahramanmaraş, gezi olayları... PKK, Fetö, Daeş, İşid, El kaide... Kim yaptı bütün bunları? Cevap hazır. Dış güçler. Bizi bölüp parçalayacaklar... Peki iyi güzelde, bunlara karşı bizim bir karşı planımız yok mu? Evet eskiden yoktu. Düşman yapar, Türk bakar idi. Erbakan hocanın attığı temeller bir Erdoğan çıkardı. Ve bu milletin önüne 20 yıllık, 50 yıllık plan proje ve hedefler koymaya başladı.

 Şimdi önümüzde önemli bir seçim var. Millet ittifakının kol kola, yanak yanağa söylemi, Erdoğan’ı devireceğiz. Yatırımları durduracağız, sarayı yıkacağız veya üniversite yapacağız, eskiye döneceğiz, 90 milyonluk Türkiye’nin yöneticilerini Çankaya’ya sıkıştıracağız. İşleri güçleri devirmek, yakmak, yıkmak..!

 Peki Erdoğan ne diyor bunların karşısında... Tıpkı hocasının söylediği gibi, “Türkiye’yi şahlandıracağız, daha ileri götüreceğiz, Dünya’da en fazla sözü geçen lider ülke yapacağız. Artık bıktık dış mihrakların tuzaklarından, şimdi biz koyalım ortaya büyük hedefleri ve kuralım düşmana tuzakları. Yat yat uyu yavrum, çalış yavrum, koş yavrum, ninni ninni yavrum bitsin artık. Yan yavrum, çalış yavrum, koş yavrum devrinde çalışalım.

  Çabuk büyü, çabuk yetiş, tez oğlum. Çakal gezen şu dağlara gez oğlum. Dostun kim, düşmanın kim, sez oğlum. Vatanına göz dikeni ez oğlum. Tarihini şerefinle yaz oğlum.! Seçimleri kim mi kazansın diye soruyorsunuz. Her vatan evladının samimiyetle söyleyeceği gibi Türkiye’yi muasır medeniyetlere ulaştıracak olan adaya Allah nasip eylesin.!

 

 

Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Kuzey Ekspres | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.