ASBAŞKAN KİM OLACAK?

asbaskani.jpgTrabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, listesini dün teslim etti. Ağaoğlu ve Mehmet Yiğit Alp’in ortaklığında yapıldığı gözlenen listede, Ömer Sağıroğlu ile Emin Kahraman yerini korudu. Görünen o ki, Sağıroğlu Genel Sekreterliğe, Kahraman da Genel Saymanlığa devam edecek. Peki Asbaşkan kim olacak? Bizim tahminimiz Mehmet Yiğit Alp! Böyle olur ise Trabzonspor tarihinde ikinci kez Asbaşkanlık Trabzon dışından olacak. Atay Aktuğ’un ikinci döneminde Ömer Sarı, İstanbul yöneticisi olarak Asbaşkanlık yapmıştı.
 

İSTANBUL’DA OLMASI  SIKINTI YARATIR MI?
 

istanbulda-olmasi.jpgTrabzonspor sıkıntılı bir süreçten geçerken, kulübün nereden yönetildiğine bakmıyoruz elbette! Ancak kulübü burada temsil edecek birilerinin olması gerekiyor. Eğer Alp Asbaşkan olur ise, her hafta birkaç gününü Trabzon’da geçirecek gibi görünüyor. O’nun olmadığı zamanlarda Sağıroğlu, Kahraman, Haluk Şahin ve Özer Bayraktar temsil görevini yürütecekler! Alp’in buradaki temsilcisi kim olacak? İşte o ismi biz de çok merak ediyoruz. Şunu da ekleyelim, Ağaoğlu ile Alp arasında iyi bir uyum var… Elbette zaman zaman ayrı düşecekler ama asgari müştereklerde yine buluşurlar…
 
TAKVİYELERLE DEVAM
 takviyelere.pngDün de yazmıştık; liste genel itibariyle korundu. Listenin en sürpriz isimlerinden birisi 1461 Trabzon’un kuruluşunda yöneticilik yapan Yusuf Hayırlıoğlu oldu. Uzun bir süredir yönetimlere girmeye sıcak bakmayan Hayırlıoğlu, bu kez “evet” dedi. İkinci sürpriz isim ise Ahmet Fikret Gökhan… Mehmet Yiğit Alp’in basketbol başkanlığı döneminde beraber yöneticilik yaptılar. Yol arkadaşlığı yeniden Trabzonspor’da keşişti!
 

NEDEN BOZOĞLU!

neden-bozoglu.jpg
 
Yönetim Kurulu listesinde olmayan Çağlar Mesut Bozoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Neden listeye alınmadığını çeşitli gerekçelerle açıkladı! Bu gerekçelerin tamamı karşı tarafı suçlayan nitelikteydi! Yönetim içinde sesini çıkartmayan Bozoğlu, listede olmayınca veryansın etti. Biz bu tavrı asla doğru bulmadık. Var ise rahatsızlığınız istifa etseydiniz! Yoktu ise bugün konuşmayacaksınız! Vallahi biz kendisini hiçbir yerde görmedik. Adı vardı, kendisi yoktu! Böyle yöneticiliği herkes yapardı..

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.