Askıda ekmeğe  mahkum ettiniz!

Askıda ekmeğe mahkum ettiniz!

Revi’nin kendisine yönelik eleştirilerine sert cevap veren Kuvvetli, “Milleti önce açlığa, sefalete, ardından bayat makarnaya ve askıda ekmeğe mahkum ettiniz. Bu mu sizin 2023, 2053, 2071 vizyonunuz?” dedi.

Revi’ye, cevap veren Başkan Kuvvetli, “Sayın Revi, aziz milletimizi önce açlığa, yokluğa ve sefalete, ardından sadaka anlayışıyla kalitesiz kömüre, bayat makarnaya ve askıda ekmeğe mahkum ettiniz. Bu mu sizin 2023, 2053, 2071 vizyonunuz? İYİ Parti toplumun bu makus talihini geride bırakmak için mücadele ediyor. Bizler de Türkiye'de umudu kaybolmuş, ülke dışında yasamak isteyen bir neslin umudu olmak için siyaset yapıyoruz” dedi. 

Kuvvetli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

‘Teşekkür borçlusunuz’

“Sayın Revi,  bir kez daha hatırlatıyoruz ki İYİ Parti’nin kısaltılışı yoktur! Sizin partinizin adı AK Partidir ama ben ‘akepe’ demiyorum aldatma ve kandırma partisi demiyorum. Yapmayın siyasi ders vereceğinize sokak jargonu ile konuşmayın. Sizi edebe adaba davet ediyorum. Ama sizde ara ki bulasın. Sayın Revi devletin bozduğunuz ayarlarını düzeltmek için mücadele ediyoruz. Bize teşekkür borçlusunuz.‘Türk siyasetinin en demokratik partisi AK Parti’dir’sözünüz zaten yeterince gülünç. Tek kişinin iki dudağı arasında totaliter sistemlerde görülen bir yönetim anlayışı ne zamandan beri demokratik olmuştur? Yoksa demokrasinin tanımını da demokrasi anlayışınıza göre yeniden mi yaptınız?

‘Demokratik anlayıştan yoksunsunuz’

Size fazla görmemek lazım çünkü demokrasiye bakış farkımız o kadar olmalıdır. Çarşıbaşı ve Of ilçelerinde birden fazla aday çıkınca seçimi ertelediniz. Sayın Revi, bu mu demokrasi? İYİ Parti’nin büyük kurultayını değerlendirecek bir demokratik anlayıştan yoksunsunuz Sayın Revi. Çünkü sizde parti içi seçim yarışı yok. Bir liste verilir size de o listeyi sandığa atmak kalır. Sandığa elinize tutuşturulan listeleri atsanız ne olur atmasanız ne olur? Bu işin bir seçim olduğuna inanıyor musun Sayın Revi? Hal böyleyken sokak jargonuyla verdiğiniz cevapların toplum nezdinde kabulü olmadığını kendi içerinizdeki istifalarda bile görüyoruz. Aziz milletimizin de size gereken cevabı vermesi yakındır!

‘Sabıka kaydınızı gözden geçirin’

Sayın Revi, FETÖ, PKK, PYD terör örgütleri için sabıkalısınız o konulara giriyorsunuz ama siz önce, AK Parti’nin sabıka kayıt defterini bir gözden geçirin.

Her fırsatta FETÖ’nün elebaşısına güzellemeler düzen, Bank Asya’nın kurdelesini beraberce kesen, “Gel bu hasret bitsin” diye hasretini çeken, “Ne istediler de vermedik” diyerek adeta Türk devletini FETÖ’ye teslim eden de AK Parti idi. Habur’da şerefsizleri davulla ve zurnayla karşılayan AK Parti idi. Mahkemeyi çadıra sokarak şerefsizlerin ayağına taşıyan AK Parti idi. Bu şerefsiz sürülerini otobüslerin üzerine bindirip, il il, ilçe ilçe  gezdiren AK Parti idi. Şerefli Türk polisini karakoluna, şerefli Türk askerini de kışlasına hapsederek, dağları da, bağları da bu şerefsizlere bırakan AK Parti idi. Şerefsizlere polisimizi tokatlatan ve askerimizi taşlatan AK Parti idi. Dolmabahçe’de bu şerefsizlerle mutabık kalan AK Parti idi.  PKK’lı şerefsizlere şirin görünmek uğruna, şerefli ‘Andımız’ı kaldıran AK Parti idi. ‘T.C.’ tabelalarını her yerden indiren! ‘Ne Mutlu Türk’üm Diyene’ yazılarını her yerden sildiren! Azıttıkça azıtan ve Türk adını maden suyu şişelerinden bile kazıtan da AK Parti idi.

Soru; AK Parti ile PYD arasındaki bu aşkı ve muhabbeti bilmeyen kaldı mı ki?

Cevap; Bütün dünya biliyor, hatta sağır sultanlar bile duydu, duymayan sen oldun Sayın Revi.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.