Aylar sonra ilk özel uçak!

 trabzonspor-ucak.jpg  Trabzonspor ekonomik darboğazın getirdiği sıkıntıları aşmakta zorlanıyor. Öyle ki her alamda tasarrufa gidiliyor. Her türlü alımlarda kısıtlamalar yapılırken, küçülme de ihmal edilmiyor. Bir kısım personellerin işlerine son verilirken devamının Ramazan’dan sonra geleceği belirtiliyor. Trabzonspor işte bu sarmalın içerisinde aylardır tarifeli uçaklarla deplasmanlara gidiyordu. Aylar sonra ilk özel uçak Konya’ya olacak. Sadece A Takım ve kafile başkanı bu uçakla gidecek. Başka hiç kimse uçağa alınmayacak.

Başkanlarla Buluşma

  baskanlar.jpg Trabzonspor Yönetimi yeni kaynaklar yaratma peşinde. Buna göre, Batı tarafındaki protokol localarının satışıyla ilgili çalışmalarını sürdüren yönetim 45 locadan 10’unun satışını gerçekleştirdi. Yönetim kalan locaların satışı için de üst düzey görüşmelerine devam ediyor. Trabzon özelinde önümüzdeki hafta yani Beşiktaş maçı öncesinde Trabzon Büyükşehir ve tüm ilçe belediye başkanlarına iftar yemeği verilmesi planlanıyor. Bu yemekte loca satışlarından başkaca ekonomik destekler dahil her türlü konu beraberce masaya yatırılacak!

Kim Bu Köstebek?

  kostebek.jpgTrabzonspor Yönetimi’nin içerisinde köstebek var! Kimdir, nedir şu anlık bilinmiyor. Yalnız bir köstebek mi iki mi üç mü o da muamma! Tek gerçek var ki; yönetimin yaptığı özel görüşmeleri, bir de konusu olmadığı halde kulak misafiri olduğu mahrem konuları kimi zaman bir gazeteye kimi zaman da bir internet sitesine aktarıyor. Bu gazete ve internet sitesi Trabzon’da yayın yapıyor. Başkan ve yöneticiler köstebek ya da köstebekleri bulmak için hummalı bir çalışma yürütüyorlarmış. Az da kalmış. Sanırım malumlar toprağın altından yeryüzüne çıkacaklarmış!

Gitti Yarim Ormana!

1461-trabzon-002.jpgBizim buralarda bir türkü vardır. “Gitti yarim ormana, ah islandi islandi! Sorarum ağaçlara, hanginize yaslandi?” 1461 Trabzon’un da hikayesi bu beyler. Hep islandi! Önce 2’ye sonra 3’e ardından amatöre kadar gitti. Elbette camiamızdaki bazı ağır ağabeylerin yaptığı gibi kolaya kaçarak sadece bugünkü yönetime topu atmayacağız! Mal bulmuş mağribi gibi saldırmayacağız! Olayı çok fazla da büyütmeyeceğiz! Biliyoruz ki elinizde B planı var. Koyun uygulamaya devam edin...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.