Başkan Çebi teşekkür mesajı yayınladı

Başkan Çebi teşekkür mesajı yayınladı

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli, Ak Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahattin Çebi'yi makamında ziyaret etti.

MHP Ortahisar İlçe Başkanı Murat Gedikli beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ömer Aydın, Yımaz Teke ve Eray Galip Bayrak, Ak Parti Ortahisar İlçe Teşkilatının çiçeği burnunda Başkanı Selahattin Çebi'yi makamında ziyaret etti.  

Ak Parti Ortahisar Başkanı Selahattin Çebi, ziyaret üzerine teşekkür mesajı yayınladı. Selahattin Çebi mesajında şu ifadelere yer verdi:

MHP ORTAHİSAR ilçe başkanı çok değerli kardeşim sayın Murat GEDİKLİ beye yönetim kurulu üyesi Ömer Aydın ,Yılmaz  Teke ve Eray Galip Bayrak beye  teşekkür ediyorum.
Cumhuriyet tarihinin en önemli ve anlamlı ittifakını oluşturduğumuz MHP ile ORTAHİSAR ilçemizde cumhur ittifakı yolunda birlikteliğimizi güçlü bir şekilde ülkemizin İstiklali ve İstikbali için daha da kuvvetlendirerek devam ettireceğiz .
Trabzon’un Ruhu duruşu kimliği ile memleket meselelerine bakış ve kırmızı çizgileri ile cumhur ittifakının merkezini oluşturmaktadır .
Bu ittifak sıradan herhangi bir koalisyon ittifakı değildir.

Yenikapı Ruhu ve Cumhur İttifakı sadece darbe kalkışmasına karşı değil ülkenin maruz kaldığı büyük saldırılar karşısında hem siyasete yeni bir ivme kazandırmış hem de siyasi sistemi güçlendirerek büyük bir devrim gerçekleştirmiştir.

Mesele vatansa gerisi teferruattır denilen bir noktada sağduyu, sorumluluk ve sükûnet ile hareket ederek büyük resme daha büyük ölçekte fotoğrafa odaklanarak bölgemizde coğrafyamızda köklü bir medeniyetin büyük bir devletin varlığını tüm unsurları ile bir kez daha dünyaya göstermiş bulunuyoruz .

Bu anlayışla MHP ORTAHİSAR ilçe başkanı çok değerli kardeşim Murat GEDİKLİ beye ile yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.