Bir dahaki sefere  dersine çalışıp gel!

Bir dahaki sefere dersine çalışıp gel!

AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon'a yaptığı ziyarette AK Parti belediyelere eleştiriler yönelten CHP Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’a cevap verdi.

CHP Beylikdüzü belediye başkanı Murat Çalık’ın, AK Parti'nin Trabzon'da gerçekleştirdiği belediyecilik hizmetlerine dil uzattığını belirten Revi, “Hemşehrimiz, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık baba ocağına ziyarete gelmiş. Doğal hakkıdır, hoş gelmiş. Gelmiş gelmesine ama İstanbul’un bir ilçe belediye başkanı olarak kendince Trabzon’un sorunlarına çözüm önerileri getirip üzerine düşenleri yapmaya hazır olduğunu ifade etmiş” dedi.  

“BU KADAR İLERİ GİTME”

CHP İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu’nun, Çalık’a dur demesi gerektiğini belirten Revi, “Yanında duran sayın CHP İl başkanı ve parti yöneticileri, ‘Dur kardeşim bu kadar ileri gitme, çok çok da bir ilçe belediye başkanısın, git bu dediklerini önce başkanı olduğun belediyede uygula ve haddini aşıp, Trabzonluluğunu kullanarak burada ahkam kesme. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı bile senin yaptığın gibi yapmadı’ diyememiş. O zaman, CHP İl başkanı ve yöneticilerinin yapması gereken uyarıyı biz yapalım: Sayın Başkan, bir daha memleketine gelirken AK Parti iktidarları öncesi, Trabzon merkezi hükümetten ve yerel yönetimlerden ne kadar hizmet almış, AK Parti iktidarından sonra Trabzon’a hem belediyecilik hem de merkezi hükümet yatırımları olarak neler yapılmış, dersine çalışarak gel. Trabzon’un sorunları nelerdir ve neler yapılması gerektiği hususunda hem ilçe belediye başkanımız hem Büyükşehir Belediye Başkanımız, hem vekillerimiz ve hem de bakanlarımız ciddi bir mesai harcamaktadırlar” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum