'İnsanlarla temasta olacağız'

YEDAM ekibi Gümüşhane'de bir dizi program gerçekleştirdi.

Bölge Haber 05.11.2021, 12:23
'İnsanlarla temasta olacağız'

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Doğu Karadeniz Bölge Başkanı Köksel Boz, sorumlusu olduğu illerden Gümüşhane’ye gitti.

Gümüşhane’de Vali Kamuran Taşbilek ve Yeşilay Gümüşhane Şube Başkanı Selman Eroğlu ile Yeşilay Danışmanlık Merkezi’ni ziyaret eden Boz, burada YEDAM ekibi ve vali ile bir süre istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Ardından YEDAM ekibi ve formatör öğretmenlerle toplantı yapan Boz, eğitim programlarının öneminden bahsetti. Boz, “Yeşilay olarak bizim ana temamız bağımlılığın her türlüsü ile mücadeledir. Bunun için de insanlarla bire bir temasta olacağız. Şube başkanlarımızla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

YEŞİLAY HER YERDE OLMALI
Boz, “Yeşilay bizim için çok önemlidir. İş birliği ve farkındalık olacak projelerimiz ile hep birlikte bağımlılıkla mücadele edeceğiz. Kurumlara yapacağımız ziyaretlerde bizim için önemli. Kurum programlarını oluşturarak, hangi kurumun ne zaman ziyaret edileceği, paydaşımız olan kurumlar ile yapacağımız çalışmaların istişaresi çok önemli. Ayrıca Yeşilay’ımızın broşürlerini kent genelinde dağıtmalıyız. Afişlerimizi belirli noktalara asarak, insanların zihninde Yeşilay’ın Gümüşhane’de olduğunu yerleştirmeliyiz. Esnafları ziyaret ederek onlara bağımlılığı mutlaka anlatmalıyız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 02 Aralık 2021
İmsak 05:50
Güneş 07:21
Öğle 12:16
İkindi 14:39
Akşam 17:01
Yatsı 18:26
8
parçalı bulutlu