Çabamız Trabzonspor için

Çabamız Trabzonspor için

CİDDİ ÇALIŞMALAR

Trabzonspor'da, aralık ayında yapılacak Olağan Genel Kurul öncesi, KTÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yakup Aslan, kulüp yönetimine talip olmak için liste oluşturma çalışması içinde olduklarını bildirdi. Aslan, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor'da yöneticilik yapmanın çok zor ve önemli bir görev olduğu ve bu göreve ciddi yaklaşmak gerektiğini belirterek, ''Her yönetim için en önemli problemlerden biri mali dengenin sağlanmasıdır. Bunun temini için de kulübün gelir-gider tablosunun iyi bilinmesi ve bu yönde ciddi çalışmaların yapılması zorunludur'' dedi.

 

BASINDAN İZLİYORUM

Kulübün mevcut mali bilançosunu herkes gibi kendilerinin de basından izlediğini ifade eden Aslan, şunları kaydetti: ''Ancak basına yansıyan rakamlar çok tutarsız ve belirsiz. Söz konusu rakamlara dayanılarak bir plan ve çalışma yapmanın mümkün olmadığı görüşünden hareketle, gelir-gider tablosunun iyi bilinmesi ve bu yönde ciddi çalışmaların yapılması zorunludur. Kulüp yönetimine dilekçe vererek, son mali genel kuruldan sonraki gelir ve gider tablosunun ayrıntılarını yazılı olarak öğrenmek istediğimizi bildirdik.''

 

CEVAP ALACAĞIZ

Kısa bir süre içinde dilekçelerine cevap alacaklarını umut ettiklerini kaydeden Aslan, ''Liste oluşturma çalışmalarımızı bu tabloya göre şekillendirerek, Trabzonspor'umuza hizmet etme anlayışı ile çıktığımız yolumuza devam edeceğiz.'' Trabzonspor'da, aralık ayındaki Olağan Genel Kurul öncesi eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu ile işadamı Hacı Yıldız, başkanlığa adaylıklarını açıklamıştı. Kulüp Başkanı Nuri Albayrak ise, başkanlığa adaylığı konusunda karar vermediğini belirtmişti. Eski Futbol Şube Sorumlusu Hayrettin Hacisalihoğlu ve Prof. Dr. Yakup Aslan ise adaylıklarını resmi olarak henüz açıklamazken, liste oluşturma çalışması yaptıklarını bildirdiler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.