Çömlekçi’ye Kimse Numara Çekmesin!

Çömlekçi’ye Kimse Numara Çekmesin!

Çömlekçi-İskenderpaşa Mahallelerini Koruma Yaptırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Dursun Ali Düzenli, Çömlekçi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. etap ihalesini devede kulak bir faaliyet olarak niteledi.

“Çömlekçi’ye kimse numara çekmesin. Çömlekçi pislik olmaktan ne zaman çıkacak?” diye soran Dursun Ali Düzenli, “Burada hala çirkin pazarlıklar yapılıyor. Kaç senedir bu böyle. 3 tane TOKİ Başkanı değişti. Ancak şimdi ucundan tutularak Çömlekçi’de faaliyete girişildi. Bu yapılan iş yetersizdir. Ama yine de yapıldığı için teşekkür ederiz. Ancak şunu da söyleyeyim bu durum bizi Çömlekçi’yi ayağa kaldırmaktan vazgeçirmez” dedi.

YALANDAN ŞİŞİRMESİNLER!

Dernek başkanı Düzenli, “Paran yoksa kat karşılığı ver. 8 kat yap. Eski daire sahipleri yeni daire sahipleri olur. İşi bilen adamım, 40 yıllık mühendisim. Bilerek konuşuyorum. Yalandan şişirmesinler yaptıkları şeyi. Yarım müteahhit yapar bunu, tam değil yarım müteahhit. Milleti kandırmasınlar. 138 hektar yer 9,5 hektara düştü, bunun da devede kulağı 2,3 hektarlık yeri ihale edildi. Kaşüstü’ne 26 kat ver Çömlekçi’ye 5 kat ver. Yok ya! Kat karşılığı yapılsa hiç kaynağa gerek yok toptan yapılacaktı. Şimdiye kadar bitmişti. Bütün bunlara rağmen hayırlı iştir. Yapıldığı için teşekkür ediyoruz ama hiç yeterli değil. Devede kulaktır. Vatandaştan bedava arazi toplandı. 50 dönüme yakın bir alandı. Cüzi bir kısmı yapılıyor” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.