DEVA hızla  örgütleniyor

DEVA hızla örgütleniyor

DEVA Partisi Trabzon ilçe teşkilatlarını hızla kuruyor. Sürmene ve Yomra ilçe yönetimleri de belirlendi.

DEVA Partisi kurucu il başkanı Gökhan Onur, Sürmene’ye Abdullah Akyasan’ın, Yomra’ya ise Funda Çuvalcı’nın ‘deva’ olacağını söyledi. İl başkanı Onur, Sürmene Kurucu İlçe Başkanı Abdullah Akyasan ve Yomra Kurucu İlçe Başkanı Funda Çuvalcı ile resmiolarak ilçe yönetimlerini Sürmene Kaymakamlığı’na teslim ettiklerini söyledi. Onur, “Ülkemizin içinde bulunduğu dönemde, yaşadığı zorluklar karşısında, hiçbir vatandaşımızın korkmaya ve yaşanılan olaylara kayıtsız kalmaya hakkı yoktur. İçinde bulunulan dönemde siyasi görüşü ne olursa olsun, amacı Vatana ve Millete katkı sağlamak isteyen tüm Vatandaşlarımızı, özellikle gençlerimizi sorumluluk almaya davet ediyorum, yarının Türkiyesi gençlerimizin elindedir” dedi.

Sürmene kurucu ilçe başkanı Abdullah Akyasan ise, “Sürmene’ye DEVA olma yolunda ilk adımı atmış bulunmaktayız. Ülkemizin bu zor döneminde Vatana ve Millete DEVA olmak adına çıkılan bu yolda bizleri de bu davanın ve mücadelenin birer neferi yapan Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu İlçe Başkanlığına layık gören Sayın Ali Babacan ve Kurucu il heyetine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yomra kurucu ilçe başkanı Funda Çuvalcı da, “Atandığım ilk günden beri bizlere gönül veren arkadaşlarımızla birlikte Yomra’da bütünleştirici ve kucaklayıcı bir siyasi anlayışla halkımızı dinledik ve nihayetinde yönetimimizi oluşturduk.  Hiç kimseyi ötekileştirmeden dürüst bir siyasi anlayışla yolumuza devam edeceğiz ve tüm ilçe halkıyla birlikte çok güzel işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.