Eğitimin parlayan  yıldızı Beşikdüzü

Eğitimin parlayan yıldızı Beşikdüzü

Beşikdüzü Milli Eğitim Müdürlüğü 3-5 yıl gibi kısa bir sürede; yaptığı hizmetlerle ilçede takdir topladı.

Beşikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve onun eğitim ordusunun her çalışanı, okul öncesi eğitimden yaygın eğitime; genel ortaöğretimden mesleki ortaöğretime; sosyal ve kültürel etkinliklerle 7’den-70’e bu bilinç ve sorumlulukla görevlerini sürdürdükleri belirtildi.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine modern atölye binası ve çok amaçlı salon, Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne 150 yatak kapasiteli modern araçlarla donatılmış pansiyon, yıllarca göçebe hayatı yaşayan İmam Hatip Lisesine saha düzenlemesi yapıldı. Modern bina Büyükliman havzasına Özel Eğitim Uygulama Okulu, Zübeyde Hanım adıyla Okul Öncesi Anaokulu, Halk Eğitim Merkezi, Merkez Ortaokulu, Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlk-Ortaokulu çok amaçlı salon düzenleme çalışmaları, Farabi ve Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin spor salonu onarımları gibi çalışmalar gerçekleştirildi.

HAYIRSEVER KATKISI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, eğitimde oluşan kazanca katkısı bulunan Ahmet Gün, Sevim Demircioğlu gibi hayırseverler başta olmak üzere, irili ufaklı katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Yetkililer ayrıca, 21 Eylül 2016 yılında yaşanan sel felaketi sırasında desteklerini esirgemeyen kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerine teşekkürü ihmal etmedi.

hayirsever-(2).jpg

2018 yılında ilçenin eğitimde Trabzon birincisi olması; projeler yönüyle il düzeyinde önde olması, il ve ülke çapında sosyal ve sportif çalışma ve yarışmalarda derece alması gurur kaynağı olurken, “Eğitimin parlayan yıldızı Beşikdüzü” dedirtmenin mutluluğunu da yaşadılar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.