Fenerli diye ceza kesmişler!

Fenerli diye ceza kesmişler!

Rize Finans Bank Müdürü Suat Güz, ilginç bir iddiada bulundu:Banka aracımızı Fenerbahçeli sanıp 5 ayda 9 adet ceza yazdılar

MAHKEMEYE BAŞVURDULAR

Rize Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri, Rize Merkez’de 2007 yılında 3 ayda 350 milyar liralık ceza yazarken bu yıl 3 ayda 1 trilyon 50 milyarlık ceza yazdılar.  Rize Finans Bank Müdürü Suat Güz, 2007 yılında 5 ayda banka aracına 9 adet ceza yazıldığını söyleyerek “Banka araçları para nakli için belli bir süre banka önünde durmak zorunda. Bununla birlikte özel güvenlik görevlimizde aracın yanında bekler. FB olan ve bankamızın ismini taşıyan araca sürekli ceza yazıldı. Bu konuyla ilgili görüştüğümüz yetkililer ise Fenerbahçe isminden dolayı yazılmış olabilir dediler. Aracımızın plakasını değişmek için genel müdürlüğe yazı yazdık. Hatta Trabzon şubesi FB olan plakayı değiştirmek zorunda kaldı. Cezalarla ilgili mahkemeye başvurmak zorunda kaldık” şeklinde ilginç sözler sarf etti.

  

ESNAF CEZALARDAN BIKTI

Trafik ekiplerinin rast gele ceza yazdığını söyleyen esnaf ise biriken trafik cezalarından bıktıklarından dert yanarken “Araçlarımıza ardından ceza yazılmakta. Hatta şehirde olmayıp ceza yiyenler var derken Bir iş yeri sahibi İsmail Reyhanoğlu ise ”Aracımızın durduğu yer belli. Esnaf olduğumuz için başka yere çekme şansımız yok. Aracımız başka yerdeymiş gibi ceza yemiş, rast gele ceza yazıyorlar. Her gün yeni bir ceza kâğıdı geliyor. Ceza ödemekten bıktık. Tüm esnaf kan ağlıyor. Zaten iş yok kazanamadığımızı dahi ceza olarak yatırmak zorunda kalıyoruz”  diye konuştular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.