GECE YARISI MESAJI

Muharrem Usta, Ç.Rizespor'un küme düşmesiyle oluşan gündemi Twitter'dan yorumlarken genellikle durumdan vaziyet çıkartıp, karşı tarafa yüklenmekten çok camia içerisindeki Trabzonsporlular'ı hedef almıştı. Ancak ne olduysa Usta, birden dün akşam gece yarısına doğru 16 maddelik izahat yapma gereği duydu. Başkanı bu yönde bilgi vermeye iten sebepler merak edilirken, yakın bir kaynak Ç.Rizespor'un durumundan zirvelerin duyduğu rahatsızlıktan bahsetti. Bunu öğrenince aldık mesajı... Demek ki neymiş; manipülasyon her zaman yemiyormuş!.. İnsanın bazen gerçeklerle de yüzleşmesi gerekiyormuş. Umarız Başkan bunu anlamıştır.

--------------------------------------

SUBLİMİNAL MESAJ: 16'NIN SIRRI!..

Ne tesadüf ki Muharrem Usta'nın Ç.Rizespor'un düşmesiyle ilgili yaptığı sıralı izahat 16'da sonuçlanıyor. "16" Bursa'nın plaka numarası. Başkan'ın açıklamalarını okuyanlar, "Acaba Muharrem Usta bir taraftan kendisini ve teknik direktörü savunurken, diğer yandan subliminal mesaj mı veriyor?" demekten kendilerini alamadılar. Bize biraz tesadüf gibi geldi ama olur mu olur!.. Peki diyelim ki bu yapılan subliminal bir mesaj içeriyor. Başkan ne demek istemiş olabilir? Ya da kimlere, nereye göndermede bulunmuştur? Onu da siz bulun!.. (Subliminal mesaj: başka bir objenin içine gömülü olan işaret ya da mesaj.)

---------------------------------------

ENDÜSTRİYEL FUTBOLDAN KOPAMADI!..

Mustafa Akçay, "endüstriyel futbola" geri döndü... Akçay Osmanlıspor'dan ayrıldıktan sonra, "Endüstriyel futbolun 3 santimetre bile yanına yanaşmayacağım. Milli takım altyapısında çalışırım. A Milli Takım'da ise çalışmam. O zaman kendimle çelişirim." açıklamalarını yapmış, Trabzonspor'un altyapısında görev yapabileceğini vurgulamıştı. Geçen sürede Akçay'a ne milli takımdan ne de Trabzonspor'dan böyle bir teklif geldi. Dahası 8 Haziran'a kadar bekleyeceğini açıklayan hoca 6 Haziran'da Konyaspor'un teklifine "evet" dedi. Boşuna dememişler; "Büyük lokma ye büyük laf konuşma diye". Tabii  anlayana...

------------------------------------------

 

DİKKAT ET YUSUF'UM!

 

Yusuf Yazıcı'nın Trabzonspor Kulübü'nün dergisinde yer alan röportajındaki bir cümlesi dikkatimizi çekti. Diyor ki Yazıcı, "Olcay ağabeyin bana inanılmaz bir katkısı var. Kaptanımızdan da büyük destek görüyorum ama genelde Olcay ağabeyin yanındayım. Sanki Allah tarafından gönderildi. Tecrübelerini aktarıyor, beni olumlu anlamda motive ediyor." Elbette olumlu yönlendirmeler güzel... Ama futbol camiasını yakından tanıyan birisi olarak buradan bir uyarı yapmadan geçemeyeceğiz... "Dikkat et Yusuf'um... Kendine dikkat. Güven ama teslim olma. Yarının ne getireceği belli olmaz"

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.