Gün birlik günüdür

Gün birlik günüdür

Meslek örgütleri, herkesin Trabzonspor şemsiyesi altında toplanması gerektiğini söyledi

ORTAK AÇIKLAMA

Meslek kuruluşları dün ortak bir basın açıklaması yaparak herkesin Trabzonspor için birleşmesi gerektiğini belirttiler. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Trabzon Ticaret Borsası Başkanı Sebahattin Arslantürk ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, Trabzonspor’un yaşadığı sportif ve ekonomik sıkıntılar nedeniyle herkesin şapkasını önüne koyması gerektiğini ifade ettiler.

 

UMUTLAR KIRILIYOR

Yapılan ortak açıklamada şu görüşlere yer verildi: Genel Kurul sürecinin yaşandığı bugünlerde ortaya çıkan adayların bolluğu İlimizde ve kulübümüzde demokrasi kültürünün yerleşmesi açısından olumlu bir görüntü arz etmesine rağmen gündemi Trabzonspor'umuzun içerisinde bulunduğu durumdan kurtarılmasına yönelik fikir ve çalışmalardan çok spekülasyonların işgal etmesi ve dışarıya karşı bir bütünlük sergilenememesi geleceğe dair umutların kırılmasına yol açmaktadır.

 

FİKİR ALIŞ VERİŞİ

Hepimizin ortak değeri olan Trabzonspor'un daha iyi yerlere getirilmesi ve Trabzonspor'a gönül veren tüm kesimlerin daha güzel günlere kavuşabilmesi adına Trabzonspor'u yönetenlerin yanlışlarından ders almaları ve yanlışta ısrar etmeyerek çözüm için ellerini taşın altına koymaları gerekmektedir. Kişiler ve zümreler arasındaki çekişmeler terk edilerek Trabzonspor'un hasretini çektiği günler için birlik sağlanmalıdır. Trabzonspor için gün birlik olma günüdür.

 

TECRÜBEYE TESLİM

Genel Kurul Seçimlerinde geçmiş dönem içerisinde Trabzonspor'a verdikleri destek ve sağladıkları katkılar asla tartışılmayacak olan tecrübeli, Trabzonspor gibi büyük bir camiayı yakışır bilgi ve birikime sahip tüm kesimlerin içinde bulunacakları bir birliktelik sağlanmalıdır. Bu oluşum tüm değerlerimizce temsil edilmelidir. Bu birliktelik için tüm kesimler sağduyu içerisinde davranmalı ve kendilerinden beklenen her türlü fedakarlığa katlanmalıdırlar.

 

ÖZE DÖNÜŞ PLANI

Trabzonspor'umuzun eski günlerine tekrar kavuşabilmesi için derhal özlediğimiz Trabzon modelinin uygulamaya alınması, profesyonel ve amatör liglerde mücadele eden tüm Trabzon kökenli takımların Trabzonspor'a destek sağlamak adına birlik içerisinde hareket etmeleri gerekmektedir. Trabzon kökenli futbolcuların iskeletini oluşturacağı Trabzonspor'un tekrar sahalarda başarıdan başarıya koşabılmesi için altyapı yatırım ve çalışmalarına ağırlık verilmesi gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.