İbrahim Kalın'dan elektrik faturalarına ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, katıldığı televizyon programında elektrik zamlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gündem 07.02.2022, 22:07 07.02.2022, 22:19
İbrahim Kalın'dan elektrik faturalarına ilişkin açıklama

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın A Haber'de Melih Altınok'un sunduğu Sebep Sonuç programına katıldı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

"CUMHURBAŞKANIMIZ GAYET İYİ"

"İki buçuk saat önce görüştük cumhurbaşkanımız gayet iyi. Görevinin başında biz görüşüyoruz, konuşuyoruz. Doktorlar 2-3 gün içinde negatife dönecek. Gerekli talimatları da veriyor ki işlerden aksama olmasın.

Cumhurbaşkanımızın iş akışı ve temposu var. Ona ayak uydurmak zorundasınız. Tatil yapmayı boş boş oturmak gibi tanımlarsanız, o manada bir tatilimiz yok. İşini gerçekten takip eden ve işine sadıktır. Lider böyle olunca ekibi de kendini buna göre kalibre etmek zorundadır.

ELEKTRİK FATURALARINA YENİ DÜZENLEME GELECEK

Çok yakında elektrik faturalarına yeni düzenleme gelecek. Cumhurbaşkanımız da talimatlarını veriyor. Vatandaşlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN 2023 ADAYLIĞI

Cumhurbaşkanımızın 2023'te aday olmasında hukuki bir engel yok. Defalarca açıkladık erken seçim olmayacak. Meclis Başkanımız da açıklama yaptı. Zaten önümüzdeki yıl da seçilme hakkı var. Onunla ilgili hukuki bir durum söz konusu değil.

Yorumlar (0)