Kuleyin yazdı bizde okuyalım!

Trabzonspor Kongre üyesi ve Divan Kurulu başkan adayı Şükrü Kuleyin İstanbul’da düzenlediği imza günün de seçkin misafirlerine kitabını imzaladı.

Gündem 26.03.2022, 19:53 26.03.2022, 20:35
Kuleyin yazdı bizde okuyalım!

Trabzonspor divan kurulu üyesi ve divan kurulu başkan adayı olan aynı zamanda İYİ Parti Genel Kurulu üyeside olan yazar Şükrü Kuleyin, çıkardığı “Atası Türk Atatürk” ve “Biçare Hamid” kitaplarıyla büyük ilgi gördü.

Cumartesi günü İstanbul- Beylerbeyi Trabzon Kültür Derneği'nde kitapseverlerle bir araya gelen Şükrü Kuleyin’e ve kitaplarına burada büyük ilgi vardı.

Fanatik Trabzonsporlu Şükrü Kuleyin, "Birçare Hamid" kitabının özünü "Bir dönem kızıl sultan bir dönem gök sultan olarak anılan Abdülhamid Han'ı konu alan kitabında Rusya Ukrayna’yı vuruyor çaresiz bakıyoruz. Biçare durumdayız. Abdülhamid ne yapsın tek başına bir şey yapamazdı, kendine göre bir sistem kurdu ve yaşatmaya çalıştı. Sürekli önümüze Abdülhamid geliyor, bir Abdülhamid kitabı çıkardım ve adına "Biçare Hamid" dedim. Kitabıma Trabzon’da büyük ilgi gösterdiler. Bu moralle içimdekileri duygularımı düşüncelerimi artık yazmaya devam edeceğim. Bugün İstanbul’da kitaplarıma ve bana büyük ilgi gösteren dostlarıma okuyucularıma şükranlarımı sunuyorum. " sözleriyle anlattı.

Trabzonspor Divan Kurulu Üyesi Kuleyin, çalışmalarına başladığı sürpriz bir projesi olduğunu, Trabzonspor'a hizmet etmiş 61 yönetici ve futbolcuyla yaşadığı anılarını anlatan bir kitap çıkaracağının müjdesini de kitapseverlere duyurdu.

Yorumlar (0)