Trafik kazası sonrası çayda kaybolan çift aranıyor

Erzurum'dan Artvin istikametine giden araç ile karşı yönden gelen otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu, iki otomobil de Oltu çayına uçtu. Kaza sonrası 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi yaralandı. Şiddetli akan çayda 2 kişi de kayboldu. Kayıp çift için Oltu çayında arama çalışmaları devam ediyor.

Gündem 29.04.2022, 09:27
Trafik kazası sonrası çayda kaybolan çift aranıyor

Erzurum’un Olur ilçesinde meydana gelen trafik kazasında çayda kaybolan çifti arama çalışmalarına sabah saatleri ile yeniden başlandı.
Dün meydana gelen trafik kazasında Oltu istikametinden Artvin istikametine giden Özkan Ölmez’e ait 39 TD 124 plakalı otomobil ile Ormanağzı köyünden Olur istikametine giden 55 AFC 706 plakalı otomobil Olur Yeşilbağlar mahallesinde kafa kafaya çarpışmış ve iki araçta Oltu çayına uçmuştu.

Kaza sonrası coşkun akan Oltu çayından Özkan Ölmez ve Eşi Müberra Ölmez kendi imkanları ile yaralı olarak dışarıya çıkarken 55 AFC 706 plakalı otomobil içerisinde bulunan Ormanağzı köyünde ebe olarak görev yapan dört aylık hamile Büşra Tosun'un cesedine ulaşıldı. Çayda kaybolan Fevzi Bulut ve eşi Sevinç Bulut'un aranmalarına sabah saatlerinde yeniden başlandı.

Yorumlar (0)