Hüseyin Beldüz TUFAD Trabzon şubesine aday oldu

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Trabzon Şubesi başkan adayı Hüseyin Beldüz açıklama yaptı

Ali Osman Yürük
Ali Osman Yürük Tüm Haberleri
Hüseyin Beldüz TUFAD Trabzon şubesine aday oldu
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Trabzon Şubesi başkanlık secimine aday olan Hüseyin Beldüz Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu uyeleriyle birlikte adaylık ve projeleriyle ilgili aciklamalarda bulunan Beldüz şöyle konuştu;

Öncelikle sözlerime şahsımı ve yönetim kurulu üyelerimizi tanıtmakla başlamak isterim. Tanıtmaya geçmeden önce Antrenörler derneğimiz misyon ve vizyon bağlamında 1300’ ü aşkın üyesiyle Trabzon'un en önemli sivil toplum kuruluşlarının başında gelmektedir. Biz de buraya bu önemli yapının daha değerli bir kurumsal kimliğe ulaşması adına aday oluyoruz.

Şahsım Hüseyin Beldüz 1972 yılında Trabzon’da dünyaya geldim. 1996 yılından bu yana yaklaşık 28 yıldır Trabzon'un birçok takımında antrenörlük yaptım. Bu sezonu da Beşikdüzü YeşilKöyspor’un antrenörü olarak tamamladım. Birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimiz, Trabzon futbol camiasının birçok takımında görev almış antrenörlerimizin beklenti, istek, arzu ve problemlerini yakinen bilen ve bu problemlere pozitif çözüm önerileri sunacak donanımda olacak şekilde karşınızdayız. Öncelikli olarak antrenörler derneği misyonu, antrenörlerimizin mesleki problemlerine çözüm yolları bulmakla birlikte, hizmet içi eğitim programlarıyla günümüz futbol dünyasının bilgileriyle donatmak ve canlı tutmaya çalışan, geçmişte neler yaşandığıyla değil, derneğin vizyonu ve büyük hedefi noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şimdi büyük hedef nedir sorusu akıllara geliyor. Toplantının sonunda onu da açıklayacağız. Antrenörler derneği yönetim yapısını bir “başkan” ekseninden çıkartarak hepsi birbirinden değerli futbol paydaşlarını oluşturan birçok yeteneklerle donatılmış antrenörlerimizden oluşturuyoruz. Akademisyenlerimizden, Avukatımıza, çocuk futbolundan, Kadın futboluna, antrenör staj programlarından, kaleci antrenörü eğitim departmanına, sağlık ve iş güvencesi noktasında birçok alanda yetkinliğe sahip yönetim kurulu oluşturduk.

Hüseyin Beldüz TUFAD Trabzon şubesine aday oldu

Sloganımız "Cevapsız hiçbir soru, Çözümsüz hiçbir problem bırakmamaktır.“ Bu misyon edindiğimiz sloganımızla ve değerli üye antrenörlerimizin desteğiyle onların "Hizmetine talibiz.”

Bu bağlamda antrenörlerimize derneğimizin varoluş çatısı altında daha nitelikli hizmetler sunmak adına göreve geleceğimiz ilk günden itibaren birçok projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu projelerimiz Kısa, orta ve uzun vadeli gerçekleştirilebilir boyutta, hayal ürünü olmayan, adım adım hedefe ilerleyeceğimiz bir piramitten oluşmaktadır.

Piramitin en üst ucunda tamamen kendini gerçekleştirmiş, futbol dünyasında kendine yer edinmiş ve devletimizin yetkili kurumlarıyla iletişime geçerek "Meslek haline” gelecek antrenör profilini hedeflemekteyiz. Toplantımızın başında söylediğimiz gibi Büyük hedefimiz Antrenörün devlet nezlinde Özlük Haklarını karşılayan, çalışma karşılığında Mesleki Statüsünde devlet tarafından tanınan gerçek bir değer olmasıdır. Antrenörlüğü bir ek is olmaktan çıkartıp tek başına ulvi bir meslek yapmaktır.

Hüseyin Beldüz TUFAD Trabzon şubesine aday oldu

Diger projelerimize gelecek olursak;
1-Uluslararası Antrenör Değişim Programı

2- Antrenör Staj Programı

3- Futbol Halk Eğitim Kursları

4- Özel Hastane, Özel Üniversite ve Özel Okul vb. Kurumlar ile Anlaşmalar

5- Antrenör Özlük Hakları ve Hukuki Savunma

6- Antrenör Gözlemciliği ve Menejerligi

7- Antrenörlerin Kurumlarından İzin ve Sözleşme Noktalarında Savunma ve Takibi

8- Antrenör Etiği Oluşturma ve Fair-Play Süreci

9- Meslekleşme Yasası Mücadelesi

10- Antrenörlerin Özel Günlerinin Takibini Sağlayacak Takip Hattı

11- Zorunlu Seminerlerin İçeriklerinin Güncel Yapılandırılması

12- Kurumsal Kimlik ve İnternet Sitesi Aktifleştirme

13- Antrenör Kimlik Kartı, Bilgi İşlem Sistemi ve Kurumsal Mail Adres

14- Geçmiş Duayen Antrenörleri Onore etme ve Danışma Kurulu Çalışmaları

15- Antrenör Eğitimi ve Gelişim Merkezi

16- Yönetim Kurulu Toplantılarının Her Ay Bir İlçemizde Yapılması

17- Trabzondaki Profesyonel futbol Kulüpleri ile Kulüp Temsilcisi Birliği Protokolü Mücadelesi

18- Antrenör Eğitim Departmanı

a-      Çocuk Antrenörlüğü Departmanı

b-     Kaleci Antrenörlüğü Departmanı

c-      Kadın Futbol Antrenörlüğü Departmanı

d-     Profesyonel Futbol Antrenörlüğü Departmanı

e-      Futbol Okulları Antrenörlüğü Departmanı

19- İlçe Temsilciliği Bağlamında Yaş Kategorilerinde Karma Takımları Kurmak ve Futbol Şenliği

20- Karma Antrenörü ve Hareketliliği

21- Gümüşhane İlimizdeki Antrenörlerimizin Birlik ve Beraberliklerini Pekiştirecek Dernek Ofisimizi Açmak.

Seçimden seçime hatırlanan değil her an iletişim içinde olan bir yapı ve bilgi iletişim sistemi kuracağız. Her yönetim kurulu toplantımızı bir ilçemizde gerçekleştirerek olaylara yerinde çözüm önerileri getireceğiz. Sadece getirmeyecek, çözmek için bütün kurumlarımızla can hiraş bir şekilde çalışacağız.

 YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ

-          HÜSEYİN BELDÜZ

-          HAYRİ AYDOĞAN

-          MUSTAFA AKSU

-          GÖKHAN UZUNGÜNGÖR

-          MEHMET DERYA MAZLUM

-          YILDIRIM ŞİMŞEK

-          EMRE HAMZAOĞLU

-          SEZGİN YILMAZ

-          ALİ KEMAL YILMAZ

-          ALPER OĞUZ KALAYCI

-          HANIM KOL

01 Mar 2024 - 13:58 - Spor

Mahreç  Ali Osman Yürük


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kuzey Ekspres Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kuzey Ekspres hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Kuzey Ekspres editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kuzey Ekspres değil haberi geçen ajanstır.