Hacıosmanoğlu sert çıktı

Hacıosmanoğlu sert çıktı

Trabzonspor Kulübü Başkan Adayı İbrahim Hacıosmanoğlu, “'birleşme naraları' atanları samimi bulmuyorum” diyerek, " Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorlarsa birleştirme çalışmalarını kongreden sonra yapsınlar" dedi.

KÖKLÜ DEĞİŞİM ŞARTAralık ayında yapılacak kongrede başkanlığa adaylığını açıklayan İbrahim Hacıosmanoğlu, başarı için Trabzonspor'da köklü bir değişime ihtiyaç olduğunu ifade ederek, "Aralık ayında yapılacak olan kongre için bu yönde çalışmalarımız sürüyor. Trabzonspor'un yeniden bir yapılanmaya ihtiyacı var. Başarıyı yakalamanın yegane sebebinin bu değişimden geçtiğine inanıyoruz. Onun için de yönetim kurulunu Trabzonspor'a iyi hizmet edebilecek arkadaşlardan oluşturmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

 

ONU BEN YAPARIM!

Trabzonspor'un oturan, yürüyen değil, koşan bir başkana ihtiyaç duyduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Camiayı birleştirecek olan başkandır. Kongre öncesinde yapılan bütünleştirmeler, kongre sonrasında yaşanmadığı için Trabzonspor hep bu sıkıntıları yaşadı. Benim de amacım birleşmeyi sağlayacak bir ekip kurup, kongre sonrasında yürüyerek değil, koşarak Trabzonspor'u hak ettiği yerlere getirmek istiyoruz” dedi.

 

HEPSİ KORKU TAŞIYOR

Hacıosmanoğlu, birleşme çabalarını samimi bulmadığını belirterek, “Birleşmek için çaba sarf eden, birleşmek için üst üste toplantılar yapan, Hacıosmanoğlu korkusunu üzerinde taşıyıp da birleşme naraları atanları samimi bulmuyorum. Bu insanlar, Trabzonspor'a gerçek manada hizmet etmek istiyorlarsa samimi insanlardan oluşan bir ekip kursunlar. O ekibin başına da lider vasıflı birini bulsunlar. Trabzonspor için birleştirme çalışmalarını kongreden sonra yapsın. Trabzonspor camiasına daha iyi hizmet edilir diye düşünüyorum. Ben bu doğrultuda çalışmalarımı sürdürüyorum" dedi.

 

İLGİSİZ ÇOK İNSAN VAR

Trabzonspor camiasında sporla ilgilenen olduğu kadar sporla ilgilenmeyen birçok insanın bulunduğunu dile getiren Hacıosmanoğlu, "Trabzonspor'un başarısızlığından üzülen ve kahrolan bir sürü insan daha var. Kongre sürecinde bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Aralık ayında şehrin bize göstermiş olduğu ilgiyle inşallah başkanlık koltuğuna oturacağız. Trabzonspor'da köklü değişiklikleri, bizim dışımızdaki adaylar da aynı düşünce ve aynı felsefeyle Trabzonspor'a yapmak ister. Çünkü Trabzonspor'un ne pahasına olur ise olsun köklü değişikliğe ihtiyacı vardı. Biz buna talibiz” diye konuştu.

 

YANAL İLE ÇIKIŞ OLUR

Ersun Yanal'ın takımın başına gelmesiyle Trabzonspor'un iyi bir çıkış yakalayacağına inandığını belirten Hacıosmanoğlu, "Fortis Türkiye Kupası'nda Vestel Manissapor karşısında alınan mağlubiyet bir örnek değil. Ersun Yanal'ın sistemi zamanla oturacaktır. Hocanın sistemine göre ihtiyaç duyulan oyuncular da var, inşallah onlar da bu ara dönemde alınır. Ankaraspor karşısında Trabzonspor göze hoş gelen bir futbol oynadı. Bir galibiyete ihtiyacı vardı. Bu galibiyetler Trabzonspor'u sevindirecek unsurlar değil, hocanın sistemi Ocak ayına kadar oturur ve eksikler tamamlandığı zaman da Trabzonspor herkesin özlediği konuma gelecektir" şeklinde konuştu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Haber yorum bölümünde Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.