Hayalleri gerçeğe  dönüştürüyoruz

Hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar, Akçaabat 7. Olağan İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada, “Hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz” dedi.

Savunma Sanayinden Ulaştırma ve Altyapıya, sağlıktan ekonomiye kadar her alanda Ak Partinin yapmış olduğumuz hizmetlerle güçlü bir Türkiye olduğunu belirten Adnan Günnar, “Dünya beşten büyüktür diyerek Türkiye’nin varlığını ve gücünü tüm dünyaya duyuran liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilatlarımızla birlikte çalışmaya ve hizmetlerimize durmaksızın devam ederek ülkemizi 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokacağız” diye konuştu.

Akçaabat’ın yapılan hizmetlerden payını aldığını ifade eden Adnan Günnar, Trabzon Üniversitesinden Et Kombinasına, Millet Bahçesinden Spor Lisesine, Pulathane Bulvarından Akçaabat-Düzköy Duble yoluna, AFAD yerleşkesinden Şinik Organize Sanayi Bölgesinin büyütülmesine, Şehir Hastanesinden Hıdırnebi ve Simba yaylasındaki turistik alanlara kadar hayal edilen pek çok hizmetin yapıldığını ve halen yapılmaya devam ettiğini belirtti.

hayalleri-2.jpeg

Günnar, “Hayalleri gerçeğe dönüştüren bir parti olarak buradan ifade etmek isterim ki yeni hayallerimiz var. Bunlardan birincisi; Yıldızlı Bölgesinde Karayolları, Defterdarlık ve Emniyet Lojmanlarının yer aldığı geniş bölgeden başlayarak Sera Gölü, Uçarsu, Simba, Kayabaşı, Haçka ve Hıdırnebi’ye uzanan bölgede Davos örneğinde olduğu gibi, Trabzon’a 25-30 dakika mesafede Hıdırnebi’de yeni bir Turizm Bölgesi oluşturarak, yapılacak Teleferik ve yol ağlarıyla, Akçaabat’ın incisi tarihi Ortamahalle’ye ve oradan da sahilde köfteci ve balıkçılarla buluşturacak bir turizm destinasyonu oluşturmaktır. İkinci hayalimiz ise; Yıllardır mücadelesini verdiğimiz Trabzon-Akçaabat Sahil yolu geçişinin yerine ilk etabının Darıca’dan Beşirliye ve hatta Yomra’ya kadar uzanacak şekilde Akçaabat Güney Geçiş Yolunun bir an önce hayata geçirilmesidir. Bu iki önemli projeyi gerçekleştirebilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kongrede tek liste halinde gidilen seçimde Ahmet Altıntepe başkanlığa seçilen isim oldu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.