İçerik

İçerik

Kuzey ekspres Son Dakika Haber
 


Kuzey ekspres Trabzon, Rize, Samsun, Ordu, Giresun ve Karadeniz bölgesinin ulusal sesi olmayı amaçlar. Bölgenin Son dakika haberlerini okuyucuya ulaştırır.

Güncel haberler ve Son dakika güncel Trabzonspor haberlerini içerir.

 

Trabzon Haberleri
 


Güncel Son dakika Trabzon haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Trabzondan Güncel haberler, Kuzey ekspres Trabzon - haber son dakika Trabzon haberleri yer alır.

 

Trabzonspor Haberleri
 

17_trabzonspor-taraftari-rekor-kirdi_14899293409.jpg
Güncel Son dakika Trabzon haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Trabzondan Güncel haberler, Kuzey ekspres Trabzon - haber son dakika Trabzonspor haberleri yer alır.

 

Samsun Haberleri
 


Güncel Son dakika Samsun haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Samsundan Güncel haberler, Kuzey ekspres Samsun - haber son dakika spor haberleri yer alır.

 

Rize Haberleri
 


Güncel Son dakika Rize haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Rizeden Güncel haberler, Kuzey ekspres Rize - haber son dakika Rizespor haberleri yer alır.

 

Ordu Haberleri
 


Güncel Son dakika Ordu haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Ordudan Güncel haberler, Kuzey ekspres Ordu - haber son dakika spor haberleri yer alır.

Giresun Haberleri
 


Güncel Son dakika Giresun haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Giresundan Güncel haberler, Kuzey ekspres Giresun - haber son dakika Giresun haberleri yer alır.

 

Sinop Haberleri
 


Güncel Son dakika Sinop haberlerini okuyucuya sunar, Bu bölümde , Sinop'tan Güncel haberler, Kuzey ekspres Sinop - haber son dakika Sinop haberleri yer alır.

 

2021/04/29/yuzyuze-egitim.jpg


Bölgenin Son dakika Eğitim haberlerini güncel haber olarak okuyucuya ulaştırır. Bu bölümde , Okullarımız, Örgün ve yaygın eğitim kurumları hakkında haberler yayınlanır. Öğrenci, öğretmen ve tüm velilerimiz için hazırlanan eğitim sayfasıdır.

 

Kültür -Sanat Haberleri
 

2021/04/11/sanat-muzesi.jpg
Trabzon'un Son dakika Kültür ve sanat haberlerini güncel haber olarak okuyucuya sunar. Geçmişten günümüze Kültür ve sanat şehri unvanını korumuş olan Trabzon'un Kültür faaliyetlerini, Sanatsal aktivitelerini, Trabzon Sergilerini, Trabzon Müzelerini , Müziğini, kemençesini, horonunu Ülkemize tanıtır. Trabzon' un güncel son dakika sanat haberlerini okuyucuya ulaştıran, Kültür ve Sanat sayfasıdır.

Namaz Vakti 17 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu