İdmanocağı'nın borcu ne kadar?

İdmanocağı'nın borcu merak ediliyor. Küme düşen kulübün Başkanı Mehmet Öz, Bahar Kurbay ile yaptığı röportajda sponsor buldukları taktirde iddialı bir takım kurarak tekrar lige yükselmek istediklerini açıklarken, ihtiyaç duyulan rakam konusunda bilgi vermedi. Yabancı transfer yasağı bulunan İdmanocağı'nın ekonomik yapısındaki belirsizlik soru işaretleri yaratıyor. Mete Feridan Pulat, Abdullah Beşir ve Burhan Meral'den oluşan Denetleme Kurulu göreve çağrılırken, gerekli incelemenin yapılarak, üyelerin bilgilendirilmesi isteniyor.

i.-ocaği.jpg

İdmanocağı'nın borcu ne kadar?

UEFA kararı transferi etkiler!..

Trabzonspor'un UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play anlaşmasının ardından yapılan son incelemede beklenen karar çıkmadı. UEFA yetkilileri Bordo Mavili kulübün ekonomik kurmaylarının kağıt üzerinde verdikleri rapora temkinli yaklaştılar. Verilerin realize edilmesi gerektiği konusunda net kararlı gözüken  UEFA Kulüp Mali Kontrol Komitesi'nin durumun devamına yönelik kararının transfer sürecini nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor. Malum hedef 7-8 oyuncuyla 50.yılda şampiyonluk! Allah kolaylık versin

İdmanocağı'nın borcu ne kadar?

UEFA kararı transferi etkiler!..

Kurban mı arıyorlar?

Bir kulübü 2 yılda iki lig aşağıya atanlar şimdi de 1461 Trabzon için kurban arıyorlar. Yetmedi kulüple ilgili basında çıkan haberlerin kaynaklarını soruşturuyor. Turgut Kural operasyonu için basına sızma olmasın diye de talimat verilmiş. Yesinler aklınızı..! Bu arada Mustafa Akçay’ın adı hem Trabzonspor alt yapısı için hem de Bursaspor için geçiyor. Sadi Tekelioğlu’na Kayserispor ilgisi var.

Önceki ve Sonraki Yazılar