İŞTE ATLETİZM SEVGİSİ

İlkel metotlarla demir doru ve yataklarla yüksek atlama parkuru yaptılar 

  Antrenör Erkan Şahin, sporcularla her gün video konferans sistemi ile iletişim kurduklarını ifade ederek, “Sporcularımız antrenmanlarda kullandıkları demir boru ve yataklardan ilkel metotlarla yüksek atlama parkuru yaparak çıkaramadıkları için kendi hayal güçlerini kullanıyor 

  c947abeb-5d6e-4208-8a58-d1145e826e47.jpgTrabzon Spor Lisesi sporcuları  atletizm sahasında antrenman yapamadıkları  için ilkel metotlarla  demir borular  ve  yataklarla yaptıkları yüksek atlama parkurunda çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Erkan Şahin Saat, sporcularla video konferans sistemi ile iletişim halinde olduklarını söyledi. 
Trabzon’un atletizm sporundaki gururu olan ve girdikleri birçok organizasyonlarda şehri en iyi şekilde temsil ederek önemli başarılar elde eden Trabzon Spor Lisesi Sporcuları  korona virüsü nedeni ile evde kaldıkları bu günlerde imkansızları başarıyor.   Trabzon Spor Lisesi ve İstanbul Enka Kulübü Sporcusu Özgür Atasoy evinin bahçesinde yüksek atlama parkuru yaparak antrenmanların ilkel şartlar altında devam ettiriyor. 
HAYAL GÜÇLERİNİ KULLANDILAR 
Antrenör Erkan Şahin, sporcularla her gün video konferans sistemi ile iletişim kurduklarını ifade ederek, “Sporcularımız antrenmanlarda kullandıkları demir boru ve yataklardan ilkel metotlarla yüksek atlama parkuru yaparak çıkaramadıkları için kendi hayal güçlerini kullanıyor. Evlerinde bulunan demir boruları ve yataklardan yüksek atlama alanı yaparak çalışmalarını sürdürüyor” şeklinde konuştu.  
SPORCULAR DİNÇ KALIYOR 
f7c72e45-7d56-4703-bbe5-1b67cc57497a-001.jpgSporcularının Atletizm sporuna bağlı kalmalarının kendilerini mutlu ettiğinin altını çizen antrenör Erkan Şahin , “Sporcularımız bu antrenmanla hem kaslarını güçlendiriyor, hem de kültürfizik hareketleri yaparak dinç kalıyor. Sporcularımızın çeşitli aparatlarla idman yapmaları bizleri çok mutlu etti. Sporcularımla gurur duyuyor, teşekkür ediyorum.  Atletizm sevenleri olarak bu sıkıntılı günleri en kısa zamanda en az kayıpla atlatmayı temenni ediyor ‘evde kal’ Türkiye diyoruz” dedi.

ÖZEL HABER:KAMİL ANAHAR ​

Önceki ve Sonraki Yazılar