Havva  Lakutoğlu

Havva Lakutoğlu

İYİLEŞTİRMEYİN, ÖLDÜRMEYİN!

Hayatlarımız kurulan kumpaslarla mı allak bullak oluveriyor?

Hatta hayatlarımızı alıyorlar ama delilleri hep imha mı ediyorlar?

Yaşıyoruz kendimize verilen sürede, ama birileri bizi hep hikayede ki kobaylar mı yapıyor?

Buna korana diyoruz, buna 5G diyoruz…

Nefes almama gibi korkunç bir hayat mücadelesi ile karşı karşıya kalmak.

Oysa “hayat” alıp verdiğimiz soluktan ibaret değil midir?

Hiçbir hastalık belirtisi yokken birden düşüp nefes almamaya başlamak.

Bugünlerde de yaşadıklarımızın hiç birinin virüsle alakası yok deniliyor. Bir komplo teorisi mi, yoksa gerçek mi bilmiyorum?

Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan virüsün sebebinin de 5G teknolojisi olduğunu söylesem bana ne dersiniz? Okuduğum makale bana çok ilginç bilgiler verdi. Vallahi inanılmaz da diyemedim.

Önce size “Ben Mackie” adlı bir Facebook kullanıcısından bahsedeceğim. Takip edenler bilir. Bu şahıs korona virüsle 5G arasında bir bağlantı olduğunu aslında bunun bir virüs olmadığını, Microsoft’un kurucusu Bill Gates’in dünya nüfusunu azaltmak için bunu  icat etmiş  bir teknoloji olduğunu iddia etti.  Virüs için geliştirilen aşılarında aslında insanlara yerleştirilen, çipler olduğunu söyledi.

Şimdi biraz da WUHAN ve 5G ilişkisine bakalım.

 2018Nisan ayında Wuhan 5G için pilot bölge seçilmiş. Ve bu konuda Wuhan’da  geniş çaplı bir 5G ağ mühendisliği programı başlatılmış. 5G şehrin her köşesini kapsayıp çok ucuz bir fiyata da hizmet vermeye başlamış. Çin  5G teknolojisinin yaygın olarak kullanıldığı bir ülke.

2019’un sona ererken Çin 130.000 5G  Baz istasyonuna sahip olur.

Hastanelerin 5G teknolojisi ile donatılması kararlaştırılır.

Huawey’in  bile Korona virüsle, dolaylı yoldan savaşmak için WUHAN devlet hastanesine 5G tesisatı kurduğu söyleniyor.

Ne kadar cömertler değil mi?

Acaba neden demeden  edemiyor insan…

2015 yılında Kırk küsur ülkeden bilim adamları bu teknolojinin zararlarının üzerinde durmuş ve yol açacağı tehlikeleri duyurmuştu.

2019 yılında ise 200 bilim adamı ortak bir çağrıya imza atarak “bu teknolojinin çevre ve insan sağlığına zararlı olduğunu” ve 5G kurulumunun durdurulması gerektiğini bildirdi.

Fakat kimse bu çağrıya kulak vermedi.

Oysa Radyasyona bağlı olarak bir takım biyolojik bozukluklara sebep olduğu noktasında, bu bilim adamları her türlü açıklamayı yaptı .

Bilgiye ulaşmak için tıkladığımız kablosuz bağlantılarda, acaba bilgiler bize kendi istedikleri gibi mi şekillendirilip sunuluyor?

 Nelere erişime izni veriliyor ve ne kadar izin veriliyor? Sınırsız denilen ne kadar sınırsız? Teknoloji gerçekten bir tık kadar yakın mı?

Diyorlar ki su ve ağaç bu frekansın önünde engel teşkil ediyor. Peki!  Bu teknoloji, bu durumda oksijeni engelliyorsa hangi organlarımız zarardadır kim bilir!

Ve bir sürü deli soru?

Sanırım dev telefon şirketlerinin dünyaya hakim olma açlığı insanların önüne virüsler çıkarıyor. Doğa olayları çıkarıyor ve daha nice katliamı da beraberinde getirecek gibi.

Evinde hiç zaman mikrodalga fırın kullanmamış biri olarak yazıyorum bunları. Her zaman karşı çıktım. Kolaylıkmış…. Kolaysa vardır bir hilesi diye düşünürüm hep.

3,5G’den 5G ye çıkan teknoloji elbet onu kullananları gariban yapacaktı.

Bir şeylerini alacaktı.

Bizler bu teknoloji ile çok da “ yol alanlar” değil, ama sanki “yolcu olanlar” oluyoruz. Bugün değilse yarın “yolcu” ediveriyorlar işte.

İnsanlığın sağlıklı bir şekilde yaşamaları, kimleri rahatsız ediyor ve neden ediyor?

İlaç sektörünün kralı olarak bilinen Roland Diggelman’ın sözleri ile bu yazıyı tamamlamak gerek. “İlaç şirketleri için tedavi edilmiş her hasta, kaybedilmiş bir müşteri demektir. İyileştirmeyin!  Öldürmeyin!” 

 

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum