Kendi transfer çalışmalarımızı da yönetim kuruluna aktarırız

Kendi transfer çalışmalarımızı da yönetim kuruluna aktarırız

Hacısalihoğlu, her şeye rağmen yönetimle her türlü işbirliğine girmeye hazır olduklarını kaydederek, “Kendi transfer çalışmalarımızı da yönetim kuruluna aktarırız” diye konuştu

GELİNEN NOKTA ÜRKÜTÜCÜ

İlk olarak Trabzonspor’a başkan adaylığı gündeme gelen, ancak daha sonra adaylığını açıklayan Sadri Şener’in listesinde Asbaşkanlık görevi üstlenen Hayrettin Hacısalihoğlu, Nuri Albayrak yönetimine tarihi çağrıda bulundu. Hacısalihoğlu, Trabzonspor’un mevcut durumunun ‘ürkütücü’ olduğunu belirtti ve bu yolda üzerlerine düşen tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını söyledi. İşte, Hacısalihoğlu’nun yönetime yaptığı çağrı:

 

10 GÜNÜ DEĞERLENDİRELİM

“Trabzonspor’un şu an içinde bulunduğu kritik durum, sen-ben kavgasını bir kenara bırakmamızı zorunlu hale getirmiştir. Küme düşme tehlikesinin iyice hissedildiği şu dönemde transferin kalan 10 gününü en iyi şekilde değerlendirebilmek için yönetimle, her şeye rağmen her türlü işbirliğine hemen şu an itibarıyla hazırız. 8-9 Şubat’ta transfer sona ermiş olacağına göre, gelecek olan başkan ve yönetim kim ya da kimler olacaksa hiç fark etmez.”

 

ASLA AYRIM OLMAYACAK

“Bu kadronun lig için yetersiz kaldığı gerçeğinden hareketle, bir araya gelip kendi transfer çalışmalarımızı da yönetime aktarabileceğimizi kamuoyunun da bilmesini isteriz. Gün, iktidar-muhalefet ayırımı yapmaksızın Trabzonspor’a sahip çıkma günüdür. Kişisel ya da gruplar adına küçük çıkar hesabı yapanlar biz dâhil kim olursa olsun, bu takımın daha ağır bedeller ödemesi durumunda altından kalkılamayacağının bilinmesini isteriz.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.