30.10.2021, 09:47

Liderlik Stresi

Bakasetas ve Nwakaeme yokken bu takımın yüzde ellisi de yok.

Maç boyu topu ayağında tutan devamlı pas yapan ve orta sahada ayağa pas yapmaya çalışan Trabzonspor rakibi Rizespor'u hafife almanın cezasını az daha büyük ödeyecekti.

İki haftadır kötü oynayan ama kazanan bir Trabzonspor var.

Bunu ister liderlik stresine bağlasın isterse sakatlarının takımında olmamasını neden olarak göstersin ama Trabzonspor son iki haftadır top oynamıyor ya da oynayamıyor.

Kafaların haftaya oynanacak Beşiktaş maçında olması ayakların ise sahada Rizespor maçında olması ilk yarı süresince Trabzonspor'a kaliteli bir atak yaptırtamadı.

Ama ilginçtir ki Rizespor’un kazandığı haklı penaltıya karşılık Trabzonspor'un ise kazandığı penaltıyı tam süzememek hakemin üstün görüş ve yorumlama gücüne yormak gerek.

Hakem Halil Umut Meler geçen hafta yönettiği başarılı Fenerbahçe-Alanyaspor maçının mükâfatını stressiz ve elektriksiz geçeceği tahmin edilen bu maça verilerek aktif dinlendirilme sürecine sokulmuş.

Futbolcular da hakeme bu konuda anlayış göstererek ne maçı yordular ne de hakemi üzdüler.

İki haftadır oynanan bu kötü futbolu haftaya oynanacak olan Beşiktaş maçının hazırlık maçları olarak görmek gerektiğini düşünerek ne futbolcuları ne de Abdullah Avcı'yı yoralım.

Bekleyelim görelim haftaya ne olacak.

Yorumlar (1)
olgun adam 3 ay önce
bu oyunla işimiz zor
Namaz Vakti 28 Ocak 2022
İmsak 06:01
Güneş 07:29
Öğle 12:39
İkindi 15:15
Akşam 17:39
Yatsı 19:02
5
açık