Buket Aydın "Adını duymak istemiyorum"

Gazeteci Buket Aydın, birliktelik yaşayıp ayrıldıktan sonra yeniden barıştığı iddia edilen Emir Sarıgül'le ilgili gelen "Aşk defteri yine mi kapandı?" sorusuna sinirlendi. Aydın, "Aslında çok önceden kapanmıştı ama siz yanlış algılamışsınız. Ben hiç kimsenin adını duymak istemiyorum" dedi.

Magazin 06.11.2021, 20:08
Buket Aydın "Adını duymak istemiyorum"

Gazeteci Buket Aydın ile iş insanı Emir Sarıgül arasındaki aşk, geçtiğimiz aylarda bomba etkisi yaratmıştı. İkili, bir süre beraber olduktan sonra ayrıldı fakat yaz aylarında balıkçıda görüntülenmeleri "Yeniden mi birlikteler" iddialarını gündeme getirdi. Buket Aydın, meslektaşlarının Emir Sarıgül sorularına sinirlendi.

"BENİM İÇİN KAPANMIŞ BİR KONUDUR"

İstanbul'da muhabirler tarafından görüntülenen Aydın, "O konu kapandı" ifadesiyle Sarıgül'le alakalı soru almak istemediğini belirtti. Aydın "Özel hayatımın geneliyle ilgili konuşmak istemiyorum. O konu benim için kapanmış bir konudur" dedi.

"YİNE Mİ KAPANDI" DEYİNCE SİNİRLENDİ

Aydın'a muhabirler "Yine mi kapandı?" deyince ünlü spiker gerildi ve "Aslında çok önceden kapanmıştı ama siz yanlış algılamışsınız. Ben hiç kimsenin adını duymak istemiyorum" yanıtını verdi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2021
İmsak 05:49
Güneş 07:19
Öğle 12:15
İkindi 14:39
Akşam 17:01
Yatsı 18:26
9
parçalı bulutlu