Sahne kıyafeti değişti

Bu zamana kadar cesur sahne kıyafetlerine ve müzik video'larına gelen eleştirilere sesini çıkaran Hadise, Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadıktan sonra tarzını değiştirdi.

Magazin 31.10.2021, 21:20 01.11.2021, 10:38
Sahne kıyafeti değişti

Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan kısa süre sonra Gloria Jeans'in sahibi Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise, tarzını değiştirdi. Bugüne kadar kendisine gelen eleştiriler karşısında feminist bir duruş sergileyen ve her yapılan haberden sonra duruşunu bozmayan Hadise değişti.

Sahne kıyafeti değişti

Daha önceleri sahne kıyafetleri olarak seksi kıyafetler tercih eden Hadise, dün akşamki konserinde tulum tarzında kapalı bir elbise giydi. Dinçerler'in ailesi tarafından istenmeyen gelin olduğu iddia edilen Hadise'nin sahne kıyafetlerini artık kapalı seçmesi tartışma çıkardı. Hadise daha önce müzik klibinin RTÜK tarafından ceza yemesine sosyal medyadan bir yazı ile cevap vermiş ve klibi sosyal medyasından yayınlamıştı.

Sahne kıyafetlerini ise seksi tercih eden Hadise, Mehmet Dinçer ile aşk yaşamaya başladıktan ve ailesi ile tanıştıktan sonra değiştiği görüldü. Kaan Yıldırım ile kıskançlık nedeniyle ayrılan Hadise'nin Mehmet Dinçer ile ilişkisinde ise değişmesi sosyal medyada tartışmaya açıldı.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu