Şampiyon boksör Ünsal Arık'tan hırsızlık suçlaması

Avrupa Boks Şampiyonu Ünsal Arık, SMA hastası bir çocuk için Demet Evgar'a verdiği Anıtkabir kemerinin çalındığını iddia etti. Arık, kendisine geri verileceği söylenen kemere ulaşamadığını, hırsızlık yapıldığını ileri sürdü.

Magazin 26.10.2021, 12:40
Şampiyon boksör Ünsal Arık'tan hırsızlık suçlaması

Ünsal Arık'ın sosyal medyadaki hırsızlık paylaşımı ortalığı salladı. Avrupa şampiyonu boksör Arık, SMA hastası bir çocuk için oyuncu Demet Evgar'a verdiği kemere ulaşamadığını, hırsızlık yaşandığını iddia etti.

"YUH ARTIK"

Ünsal Arık, "Çalındı!!! Yuh artık... Yardım amacı ile verdiğim Anıtkabir Kemeri çalındı! Demet Evgar'a emanet ettim ve şimdi soruyorum, Atatürk'ün kemeri nerede?" paylaşımı yaptı. Bu paylaşımın ardından bir video yayınladı.

"BUNA HIRSIZLIK DERİM"

Arık, attığı Tweet'in açıklamasını videoda şu sözlerle yaptı: Kemeri SMA'lı aile için verdim. Açık artırmada satıldı. Bir rakam söylendi, ben vermeyeceğim rakamı. Atatürk'ün kemeridir o. Bana dediler ki Müzeye gideceğin gün, törene gideceğin gün o kemer sana geri verilecek. Hırsızlık olduğunu anladığımda geri ulaştım. Dedim ki, 'Lütfen bana kemerimi geri yollayın' dedim. Bana dedi ki 'Ben öyle değerli bir şeyi bilseydim asla almazdım. Ben sadece bağış yaptım.' Peki soruyorum; benim kemerim o şahısta değilse ve satılmadıysa kemerim nerede? Ben buna hırsızlık derim. Atatürk'ün kemeri nerede?

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2021
İmsak 05:49
Güneş 07:19
Öğle 12:15
İkindi 14:39
Akşam 17:01
Yatsı 18:26
11
kısa süreli yağmur