18- 24 Ekim haftalık burç yorumları

İçinden hasarsız çıkamayacağımız marsyen bir hafta.

Medya 18.10.2021, 10:15 18.10.2021, 14:36
18- 24 Ekim haftalık burç yorumları

Hazırlayan: Ayşe Tayar

18- 24 Ekim Haftasına ayın koç burcundaki enerjisiyle başlıyoruz. İnsiyatif kullanacağımız; yoğun, dinamik bir hafta bizi bekliyor. Sabırsızlık enerjisi her türlü ilişkimizi bozmaya açık. 20 Ekimde Koç burcunun 27 derecesinde gerçekleşecek dolunay etkileriyle beraber agresyonun arttığı, kaza, yangın, patlama, düşmanlık,  migren-baş ağrılarına açık olacağız. Dolunay etkisini özellikle 19-23 Ekim arasında yoğun şekilde yaşayacağız. Yine de 15 gün etkili olacak bu dolunay döneminde şimşekleri üzerinize çekmemeye çalışın, ezici ve fevri tutumlardan uzak durun.

  *Dolunaydan en çok etkilenen burçlar

              Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak olacaktır.

KOÇ: Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla sert bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Önemli kararlar verebilirsiniz. Ortaklıklar, evlilikle ilgili sürüncemede kalmış konuları netleştirebilirsiniz. Partnerlerinizle iletişiminiz önem kazanıyor. İçinizdeki gücün yıkıcı olmamasına dikkat edin. Kimseyle tartışmaya girmeyin, fevri hareket etmeyin. Bu dolunay uzun zamandır yapmak istedikleriniz konusunda sizi destekliyor. Önemli girişimlerinizi 21 ekimden itibaren devreye sokabilirsiniz. Sağlık olarak baş bölgesine ve böbreklere dikkat edin.Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi, evliliği bitirebileceğiniz gibi yeni bir ilişkinin de stardını verebilirsiniz. Yine de ilişkilerdeki güç savaşlarına açık olacaksınız. Hukuksal konular ve seyahatler de gündeminizde olacak.

BOĞA: Biraz takıntılı, içsel huzursuzluğunuzun arttığı bir haftaya açık olacaksınız. İçsel negatifliğinizin fazla olacağı bu haftayı olabildiğince hareket ederek  sağaltabilirsiniz. Gizli meselelerin, perde arkası oyunların hedefi olabilirsiniz. Dolandırılmaya karşı dikkatli olun. İş hayatında üstlerinizle, çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabilir günlük hayat akışınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Kontrollü ve planlı hareket edin. Büyük kararlar almayın. 21 ekimden itibaren işle ilgili anlaşmalara, başlangıçlara açık olacaksınız. Kredi alabilir, borç ödemeleriniz için kaynak bulabilirsiniz.

İKİZLER:  Sosyal çevreniz hareketleniyor. Arkadaşlarınızla organizasyon yapabilir planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Yine de gergin enerjilerin olacağı bu hafta arkadaşlarınızla gerginlik yaşayabilir ve bazı arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. Yine problemli devam eden bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Daha özgür ve sosyal olmak isteyeceksiniz. Riskli yatırımlardan uzak durun.

YENGEÇ: Dolunay tam da kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Patronlarınız, birlikte çalıştığinız kişiler ve ebeveynlerinizle güç çekişmelerine açıksınız. Kontrolü elden bırakmamalı ve işinizle ilgili ani kararlar vermemelisiniz. Aksi halde istifa ve işten çıkarılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgili gündeminiz oluşabilir. Bu enerjisi yüksek haftayı olumlu değerlendirebilirseniz yeni bir işe başlama, terfi alma, görev değişimi ve uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir projeniz varsa bunu bitirebilirsiniz. Çok hareketli ve düşüncesiz olabilirsiniz.

ASLAN:  Bu yeni haftada seyahatler, eğitimler, kardeşleriniz, komşularınızla ilgili gündeme açık olacaksınız. Yeni bir eğitimi, projeyi hayatınızda başlatacağınız gibi bunların sonuna da gelmiş olabilirsiniz. Yeni başlangıçlarınızı merkürün ileri harekete geçeceği 18 Ekim ve sonrasina bırakmakta fayda var. Hukuksal konularda mücadele verebilirsiniz. Her türlü ilişki ve girişimlerinizde fevri hareketlerden uzak durun.

BAŞAK:  Parasal konularda mücadele vereceğiniz hareketli bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta kaynaklarınızı iyi değelendirmeli ve önemli yatırımlardan uzak durmalısınız. Ödemeleriniz konusunda sıkışabilirsiniz. Nafaka, miras, tazminat gibi konularda hukuksal mücadele verebilirsiniz ya da böyle bir mücadeleniz varsa bunun sonuna gelebilirsiniz.

TERAZİ: İlişki, evlilik, ortaklık içinde bulunduğunuz kişilerle çatışmaya açık bir hafta sizi bekliyor. Yolunda gitmeyen ilişkilerinize son verebilirsiniz. Bu tür konularda ani kararlardan uzak durun. Yine açık düşmanlığa maruz kalabilirsiniz. Hak ve adalet mücadelesi içinde olacaksınız. Ben ve biz kavramları arasında kalabilir, denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

AKREP: Sağlık, birlikte çalıştığınız kişiler ve işinizle ilgili gündeminiz oluşuyor. Hiç ummadığınız kişilerden zarar görebilirsiniz. Kendinizi bu hafta doğru ifade edemeyebilir ve söylemek istediklerinizi söyleyemeyebilirsiniz. Baskı altında, sıkışmış hissedeceksiniz. Yoğun bir çalışma programınız olacağından sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. Ateşli hastalıklara, ruhsal gerginliklere ve kazalara açık olacaksınız.

YAY: Aşk hayatında yalnız olan yayların yalnızlıklarına son verebilecekleri bir hafta. Yine problemli devam eden bir ilişkiniz varsa sonlandırabilirsiniz. Sosyal olarak çok aktif olacaksınız. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bu hafta yaptığınız işlerle her türlü sosyal mecrada adınızdan söz ettirebilirsiniz. Parayla olan ilişkinize dikkat edin, yanlış yatırımlar yapabilirsiniz.

OĞLAK: Dolunayı aile, ev, ebevenlerinizi ilgilendiren alanda yaşıyorsunuz. Bu  hafta evinizde oluşacak arıza, tadilat işleriyle uğraşabilirsiniz. İş ve aile ilişkilerini dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Anne - baba sağlığına ve onlarla olan ilişkinize dikkat edin. İnatçı tutumdan uzak durun.

KOVA: Zihinsel olarak gergin bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Öfkeyle hareket etmemeli, sonradan pişman olacağınız cümleler kurmamalısınız. Yakın çevre, kardeş, komşuluk ilişkilerinize dikkat edin. Yolculuklar, eğitimler, yeni projeler, sözleşmeler gündeminizde olacak. Zihinsel olarak canlı olacağınız bu haftayı olabildiğince verimli geçirmeye özen gösterin.

BALIK: Finansal konular, kazançlar, ödemeler, ani gelişecek bir takım krizli durumlara açıksınız. Paranızı nerede, neye harcadığınıza dikkat edin. Hedefleriniz için finansal kaynak bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Kredi almak için uygun bir dönem değil. Aciliyeti yoksa cerrahi operasyonunuzu ertelemenizde yarar var.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 01 Aralık 2021
İmsak 05:49
Güneş 07:19
Öğle 12:15
İkindi 14:39
Akşam 17:01
Yatsı 18:26
11
kısa süreli yağmur