Ünlü mankenden şok itiraf

Dünyaca ünlü manken Emily Ratajkowski, kendisine şöhretin kapılarını açan müzik klibi Blurred Lines'ın çekimleri sırasında şarkıcı Robin Thicke'in kendisini elle taciz ettiğini açıkladı. Yıldız model, şarkıcının bir anda arakdan yaklaşıp göğüslerine dokunduğunu söyledi.

Medya 06.10.2021, 17:56 07.10.2021, 10:15
Ünlü mankenden şok itiraf

Sylvester Apollo Bear'ı kucağına aldıktan sonra cesur pozlarına ara veren yıldız model Emily Ratajkowski, bir taciz itirafıyla daha gündemde.

Daha önce bir yönetmen tarafından tacize uğradığını söyletyen genç model, kendisinin uluslararası arenada tanınmasını sağlayan Robin Thicke'nin Blurred Lines isimli klibinin setinde cinsel tacize uğradığını açıkladı.

İngiliz Sunday Times, Ratajkowski'nin kitabından bazı bölümleri okurlarıyla paylaştı. My Body (Bedenim) isimli kitapta Ratajkowski, "Thicke, Blurred Lines isimli şarkının klibinin setinde elleriyle göğüslerimi elledi. Bir anda yabancı birinin elinin soğukluğunu ve yabancılığını göğüslerimde hissettim."

"Arkamdan gelip elledi. Gayriihtiyari geri çekildim ve arkamı döndüğümde onun Robin Thicke olduğunu gördüm" dedi. Ratajkowski, "O andan sonra ilk kez kendimi çıplak hissettim. Yaşadıklarımı bastırmaya çalıştım. Başım yukarıda gezdim ve göz temasından kaçındım. İnsanlarla iletişimimi azalttım" dedi.

Olaydan önce Thicke'in biraz sarhoş olduğunu söyleyen Ratajkowski, "Thicke, tek bir hareketiyle o anda seti erkeklerin yönettiğini herkese hatırlattı. Onun klibinde dans eden çıplak bir kadın olarak hiçbir gerçek gücüm yoktu" dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
2
açık