MUHARREM USTA NE YAPACAK?

muharrem-usta-011.jpg
   Trabzonspor Yönetimi’nin hazırlattırdığı Bağımsız Denetim Firması raporuna göre, Muharrem Usta kulübü yasal faiziyle birlikte yaklaşık 55 milyon lira zarara uğratmıştı. Raporda, bu zararın öncelikle içeride alacağı olanlardan tahsilini istedi. Muharrem Usta’nın 61 milyonluk alacağından bu zarar mahsup edildi. Bu mahsup, hafta sonu yapılan kongreye getirildi ve yönetim faaliyetleri içerisinde oylamaya sunuldu. Delegeler de bu faaliyeti onayladı. Kulüp tarihinde bir ilk gerçekleştirilmiş oldu. Yani kulübü zarara uğratan başkan, bedelini ödedi. Bakalım Usta, mahkemeye gidecek mi?

 ÖZBAK’IN  ÖĞRENCİSİ EGEMEN!

ozbakin-ogrencisi.jpgEski yönetici Ali Rıza Egemen kendisini, Trabzonspor tarihinin bir bileni olarak görülen Ali Özbak’ın öğrencisi şeklinde tanımlar! Özbak rahmetli olunca “Artık ben varım” demişti. Bu “ben varım” ifadesi, “tüzüğü, camiayı, tarihi bilen kişiyim” demekmiş! Bunu biz demiyoruz, Egemen’in her yerde anlattığı ifadelerdi. Şimdi ‘bir bilen’ olan Ali Rıza Egemen, Olağan Genel Kurul’da gündeme, gündemin dışında bir madde alınmayacağını nasıl bilmez! Bilir de işine mi gelmez? Bunu neden mi diyoruz? Kendisine kesilen disiplin cezasının genel kurulda oylanması için avukatı aracılığıyla kongre divanına önerge göndermiş de o yüzden!
 
EDA LERMİ  İLK KADIN YÖNETİCİ!

mlttc.jpg
 
Trabzonspor tarihinde bir ilk bu yönetim döneminde gerçekleşti. Trabzonspor ilk kadın yöneticisine kavuşmuş oldu… Eda Lermi Zorer, artık bu unvanın tek sahibi. Lermi’yi iyi tanırız. Çok iyi bir Trabzonsporludur. Bordo Mavi’nin olduğu her yerde vardı. Avrupa deplasmanlarından tutun da iç saha maçları, Türkiye deplasmanlarını elinden geldiği kadar takip ederdi. Avrupa’daki şike eylemlerinde de vardı! Yani Trabzonspor neredeyse o da oradaydı! Eda Lermi’ye başarılar diliyoruz.
 
BU HATAYI  KİM YAPTI?

bu-hatayi.jpg
 
Trabzonspor Yönetim Kurulu dün mazbatalarını aldı. Aynı zamanda yenilen kurul seçimleri nedeniyle yeniden seçilen kurul başkanları ve üyelerine de mazbataları verildi. Yönetimde mazbatasını almayan tek kişi yedek üyelerden İbrahim Şahinkaya’ydı. Ona neden mazbata verilmediğini sorduk. Meğer daha yeni üye olmuş. Divan Başkanı Ali Sürmen, kongreden önce Ömer Sağıroğlu’nu bu konuda da uyarmış. Yerine başka isim istemiş. Lakin verilmemiş. Beyler, Trabzonspor Tüzüğü’nü okumuyor musunuz? Yönetim Kurulu üyeliği için şartlar belli. Böyle hatalar yapmayın, lütfen!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.