Olcay Şahan oynamak zorunda mı?

Olcay Şahan’ın 2-3 maç öncesine kadar gösterdiği performansa hiç kimse itiraz etmez. Ancak Olcay Şahan Trabzonspor’un profesyonel oyuncusu olduğunu unutmamalı...Her fırsatta İstanbul’a uçarak Beşiktaş’ın kampına gitmesi doğru değil. Olcay Şahan iyi dinlenmeli, kendini Trabzonspor’a daha çok vermeli. Son oynanan G. Birliği maçında topu vuracak enerjisi yoktu. Fizik olarak büyük düşüş içerisinde…Bir oyuncu düşüş gösterebilir de..Ancak kötü oynadığında da sahada kalmak zorunda mı?

olcay-şahan.jpg

Yusuf Erdoğan teknik sorun mu?

Trabzonspor'un kayıp çocuğu Yusuf Erdoğan, sıkıntılarını aşmak için profesyonel destek almaya başladı. Avrupalı üst düzey ve bazı yerli oyuncuların da tercih ettiği mentör eğitimine başvuran Yusuf belli ki yeniden kendisini toparlayıp sahlara dönmek istiyor. O'nun bu gayretine teknik heyet başta olmak üzere kulüpteki herkes destek vermeli. Ersun Yanal’ın G. Birliği maçından sonra Yusuf Erdoğan için ‘teknik bir sorun’ demesi kafaları karıştırdı. İyi de takımda o kadar çok teknik sorunlu oyuncu var ki..!

yusuf-erdoğan.jpg

Yavuz Selim ve semt sahaları

Trabzon’da bugün ASKF seçimi var. İki adayında en önemli projesi Yavuz Selim sahasının yaşaması. Çünkü seçim önceleri siyasiler özellikle bu sahanın yaşayacağına dair söz vermişlerdi. Erdem’de devam etse, Balaban’da göreve gelse ilk işleri bu saha yetmedi mahalle aralarında ki küçük semt sahaları yapılmasına öncelikleri olmalı.  İlk işleri Mahalle futbolunu yaşatmak olmalı. Çünkü büyük yıldızlar mahalle aralarından yetişiyor. Trabzon bu alanda çok erozyona uğradı. Boztepe sahası bile otele peşkeş çekilmedi mi? Bir Boztepe ve Çukurçayır gibi kritik mahallelerde spor alanı bırakmadılar.

yavuz-selim-001.jpg

1461 Trabzon’a Serkan Ünver..!

Serkan Ünver ASKF sekreteryasından 1461 Trabzon’a geldi. Mustafa Akçay ile çalıştı ve tecrübe kazandı. Akçay’ın Osmanlı’ya gitmesiyle bir ara dışarıdan devam etti fakat bu sağlıklı yürümeyince tekrar geri döndü. Be sezon 1461 Trabzon’da ilk yarının sonlarına doğru göreve başladı. Çalışma arkadaşları ‘ O geldikten sonra takım galip gelmedi’ dese de Serkan Ünver için ciddi projeler var..! Edinilen bilgiye göre Ünver 3. Lig’de 1461 Trabzon’un tek sorumlusu olacak. Teknik direktörlük dahil, doktor, masör, kısacası bütün birimlerin sorumluluğunu üstlenecek.  

serkan-ünver.jpg

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.