13.08.2021, 12:17

ÖLDÜLER, DİRİLDİLER, ÖLDÜLER!

Trabzonspor kendi sahasında kazandım dediği anda maçı beraberlikle bitirmişti! Aynı şey yine tekrarlandı ama kazanan penaltılar sonucunda kazanan taraf oldu.

Oyuna iyi başlayan bordo-mavili ekip rakibini ilk 25 dakikada boğdu çaresiz hale düşürdü. Baskıyı öyle artırdı ki Molde takım olarak aptallaştı çare üretemedi!

Trabzonspor maçı penaltılar sonucunda kazandı… Rakibini küçümsemedi ve gereken tüm atraksiyonları yapmaya çalıştı. İlk yarıda istediklerini yapan Trabzonspor bir anda duraklamaya geçti! Rakibi kendine geldi ve tek çaresinin kazanmak olduğunu idrak etti.

Trabzonspor, Molde’den kat ve kat üstün yeteneklere sahip bir takım. İlk yarıda bunu rakibine çok fazla hissettirdi. Hepimiz ilk yarıda Molde’nin havlu atacağı kanaatine vardık ama böyle olmadı!

Bu kadronun Roma’yı da elemesi bence rastlantı olamaz. Hedefi olan Trabzonspor’un başaramayacağı hiçbir şey olamaz!

Biraz Eleştirilerimi artırmak zorundayım…

Bak hocam! Bu şehir kaprisli hocalardan bıktı usandı! Geldiğin günden beri bazı TİMSAHLAR dışında sana destek olmayan kimse yoktu!

İnandığın topçularla oyuna başlaman çok doğal ama olmadığı zaman gerekeni yapmalısın. Peres’i yerinde oynatmalıydın ve İsmail ile oyuna başlamalıydın!

Bakasetas verdiğin sorumluğun karşılığını tam anlamıyla verdi. Bu kadar sorumluluk alan başka bir isim Trabzonspor tarihine ismini yazdırmamıştı!

Berat, artık yeter! Bak evlat, öyle büyük camiaya geldin ki farkında değilsin! Bırak saç renklerini oyuna renkler kat ve herkes seni virtüöz olarak kabul etsin! Bu gidişle formanı kaptıracaksın! O forma için hayatını verecek oyuncularla mücadelede veriyorsun. Şımarık bir kişilik olmadığını biliyorum ve sana söylüyorum; YETER BE OĞUL, ARTIK OYNA YAHU!

Dönelim hocaya…

Trabzonspor camiasının istediklerine cevap vermek üzere görevi kabul ettin!

Kompleksli olmadan, rakibi darmaduman edecek hamleleri bulmak zorundasın. İsmail varken Peres’i solda oynatamazsın. Uzatmalarda bu hatanı telafi etin…

Senin yaptığın planlar bazen zarar verebilir!

Molde maçını penaltılar sonucunda geçtin ama hatalar yaptığının farkında olmalısın!

Bu takım Roma’yı da yakacak biliyorum ama küçük hatalarla cezalanmamalıyız!

Trabzonspor karşısında;

ÖLDÜLER, DİRİLDİLER, ÖLÜLER!

 

 

 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu