Fatsa’da "Yürek Isıtan Örgülerimiz” projesi

Fatsa'da başlatılan "Yürek Isıtan Örgülerimiz” adlı proje ile el örgüsü olan atkı ve bereler ilkokul çocuklarına hediye edildi.

Ordu Haber 08.01.2022, 18:39
Fatsa’da "Yürek Isıtan Örgülerimiz” projesi

Ordu'nun Fatsa İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü'nde tarafından başlatılan "Yürek Isıtan Örgülerimiz” adlı proje ile el örgüsü olan atkı ve bereler ilkokul çocuklarına hediye edildi.

Fatsa İlçe Gençlik Merkezi Müdürlüğü El Sanatları Atölyesi bünyesinde eğitim gören gençler, proje çerçevesinde hazırladıkları ve bereleri Korgan ilçesindeki Beypınarı ve Belalan Yolağzı İlkokulu'ndaki çocuklara ulaştırarak, soğuk kış günlerinde üşümemelerini sağladı. Gençler tarafından bir süre önce başlatılan proje, kısa sürede birçok gencin destek verdiği bir etkinliğe dönüştü.

Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin, proje hakkında yaptığı açıklamada, "Kişisel gelişim atölyesi ve çocuk gelişimi okuyan öğretmen adayı gençlerimiz masal anlatıcılığı eşliğinde drama gösterilerinde bulundu. Bizler bu mutluluğa ortak olduğumuz için kendimizi çok iyi hissettik. Projemizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, yüreğiniz daima gülümsesin diyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 16 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
4
parçalı bulutlu