Pantolonlarını da kaybederler!

   pantollarinida-kaybederler.jpgMuharrem Usta döneminin yöneticilerinden Ali Rıza Egemen, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na “Yalan söyleme Ahmet” dediği için disipline sevkedilmiş ve bir yıl uzaklaştırma almıştı. Egemen yeniden disipline sevkedildi ama bu kez bir internet sitesine yaptığı açıklamalardan dolayı. Bu site, haberi önce Ali Rıza Egemen’in ağzından veriyor. Yaklaşık yarım saat sonra ise ne gariptir Egemen’in fotoğrafı ve ismi haberden silinerek “Muharrem Usta dönemindeki bir yönetici” şeklinde değiştiriliyor. Bu durum yönetim tarafından tespit ediliyor ve disiplin süreci başlatılıyor. Peki haberde ne mi yazıyor: “Muharrem Usta’yı mahkemeye veremezler. Böyle bir cahillik yapamazlar. Yaptıkları anda pantolonlarını da kaybederler!” 

Üyelik sistemini iğdiş ettiler!

  uyeler.jpgTrabzonspor Yönetimi, İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde tüzüğe aykırı şekilde yapılan 1632 üyeyi üyelikten çıkarttı. Tüzüğe göre, üye sayısının yüzde 5’inin üzerinde üye yapamıyorsun. Bu aşılmış. Hem de fazlasıyla. Haaa, “bir defaya mahsus Divan Genel Kurulu’ndan izin alabilirsin” diyor tüzük. Ama oradan da izin alınmamış. Divan da, “Karar bizim değil yönetimindir” denmiş. Yani anlayacağınız uydur kaydır işlerle, sırf bir sonraki seçimi garanti altına almak adına Trabzonspor üyelik sistemi iğdiş edilmiş. Şimdi temizlemekle uğraşılıyor.

Şimdi ne olacak!

ts.pngYönetim fazladan üyeleri atınca ortalık karıştı. Tabi ki sistemi öyle kurmuşlar ki fazladan üyelerin içerisine kendinden olmayan adamları da üye yaparak “bakın sadece bizden olanlar yok” algısı oluşturmaya çalışmışlar. Tabi ki yönetim işin hiç sağına soluna bakmadan operasyonu yaptı. Öyle ki atılan üyelerin arasında mevcut yönetim kurulundaki bir yöneticinin kardeşi, bazılarının kuzeni akrabası bile var! Ama hepsi atıldı. Şimdi Hacıosmanoğlu’nun avukatları bu atılma işleminin iptali için davası açtı. Davayı da kazandılar. Piyasaya “dönecekler” algısını pompalıyorlar. Şu anda dönemeyecekler. Kulüp Bölge İstinaf Mahkemesi’ne itiraz edecek. Oradan sonuç alamaz ise Yargıtay’a gidilecek. Anlayacağınız önümüzde uzunca bir süre daha var.

Bu ay sonu para ödenecek!

indir-158.jpgTrabzonspor Yönetimi borçları ödeye ödeye bitiremiyor. Paraları da ödeyebilmek için gece gündüz çalışıyorlar. Başkan Ağaoğlu, Asbaşkan Alp ve Başkan Yardımcısı Doğan, finansın merkezi İstanbul’da, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu da Trabzon’da mesailerini harcıyor. Bu ay sonu futbolcu maaşları ve diğer ödemeler yapılacak. Allah yardımcıları olsun. Birileri de hala ‘ada sahillerinden’ yazıp fitne fesat üretmeyi sürdürsün.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.