Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi

Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi.

Politika 03.05.2022, 18:07 03.05.2022, 18:24
Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, İmamoğlu'na sert sözlerle yüklendi

Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, partisinin bayramlaşma programında açıklamalarda bulundu. Açıklamasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef aldı.

Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta yaptığı konuşmada, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımızın afişi sökülüyormuş. Karayolları kime ait? Ulaştırma bakanlığına her yerde afişi duruyor. İBB başkanın afişleri kesiliyormuş. Hadi oradan cürüm kadar yer yakarsın. Hemşerimizin başarılı olmasından mutlu oluruz ama gördük şimdiye kadarki başarısını. Rize’de bu ülkeye özgürlüğü ve barışı getireceğiz diyor. Sen özgürlüğü PKK ve terör örgütüyle mi getireceksin? Bu İmamoğlu Trabzon’a gelecek. Sorulması lazım: Bir ülkenin cumhurbaşkanına her türlü hakaret ediliyor. Milletvekili hakaret ediyor. Bunu dünyanın başka tarafında yapabilir misin? Bu insanlara fırsat vermeyeceğiz. Sezgin Tanrıkulu’ndan mı emir alıyorsun. PKK’ya bir çift laf etsinler hadi. 6’lı masa dağılıyor. Ortak payda vatan, bayrak, millet olmadıktan sonra dağılacak. Recep Tayyip Erdoğan ekibi bu memleketi Vandallara Türkiye düşmanlarına teslim etmeyecek." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Olli 2 hafta önce
He he anlat , bu aralar klupteyim, duymayrum
Korkut Kaya 1 hafta önce
Zorlansanızda halkın oyları ile gelen halkın oyları ile gider.. Ülke yangın yerine dönmüş emekli durumu ortada asgari ücretten düşük maaşla nefes almaya çalışıyor. Pahalılık almış başını gitmiş ev kiraları bir yıl öncesine göre %100 artışla ortada.. Bir çok sıkıntı varken siz ekrem imamoğlu şudur budur. Lütven asli görevinizi yerine getirin..
Herşey Güzel olacak. 2 hafta önce
Ekrem İmamoğlunu Kıskanıyorlar .Ne diyeceklerini nasıl çamur atacağını şaşırdılar İmamoğlu Kimyalarını bozdu .
Hakan 2 hafta önce
Siz kıskanıyor sun resim çekilmek başka siz ne yaptınız Trabzona
Özkan 2 hafta önce
Ya bi PKK kalmiş eliniZde bünyeniz kaldirmiyo dimi ekrem imamoğlunu. Ne yapsanizda gideceksiniz