13.09.2021, 08:48

Rezil hakemlerin kıyağı!

İki büyük takımın karşılaşmasına maalesef hakemler gölge düşürdü! Ali Palabıyık Trabzonspor lehine tek bir düdük çalmadı. Düdüğünü hep Galatasaray lehine kullandı. Trabzonspor’un ilk yarıda net iki penaltısını vermedi! ‘VAR’ hakemi olan Cüneyt Çakır tenezzül edip izle diye uyarmadı! Baktılar ki bu Galatasaray Trabzonspor’dan puan alamayacak bizler devreye girelim dediler ve devreye girerek hezimete uğrayacak olan Galatasaray’a bir puan hediye ettiler!

Trabzonspor, rakipleri ile birlikte hakemleri de yenmek zorunda. Abdullah Avcı, hakemlerin yapacakları tezgahları bildiği için geçen maç sonrası basın toplantısında federasyona uyarıda bulundu ama ciddiye bile alınmamış! Başkan Ağaoğlu bu işe hemen el atmalı… Yoksa bu rezil hakemler takımı çok yıpratacak!

Dönelim maça…

Trabzonspor, iki hata yaptı ve bunun faturasını ağır ödedi! İlk golde A.Kadir Ömür hata yaptı, pozisyonun devamında Edgar’da inanılmaz bir hata yaparak Galatasaray cezayı kesti. İkinci golde ise İsmail yine hamlede geç kaldı ve Galatasaray ikinci kez cezayı kesti!

Dün gece takımın en kötü isimleri A.Kadir Ömür ile İsmail idi. İsmail’in bu kadroda yeri yok. Djaniny ve Gervinho sakat olmasaydı A.Kadir’in ilk onbir de forma bulma şansı yoktu. Bu şansı Galatasaray karşısında yakaladı ama şansını kötü kullandı. Oyunda kaldığı süre içerisinde tek bir olumlu işe imza atmadı adeta tel tel döküldü!

Trabzonspor taraftarı hak etmeyen hiçbir futbolcusunu protesto etmez. A.Kadir artık sabırları taşırdı ve taraftar cezayı ağır kesti! Dışarı alınırken tüm stadın ıslıklaması karşısında adeta yıkıldı ve yedek kulübesinde ağladı!

Bak A.Kadir kardeşim… Bu form grafiğinle bu takımda forma kapamazsın! Çok çalışacaksın ve beklenen patlamayı yapmak zorundasın. Ağlamakla, sızlanmakla bu işler yürümez! Profesyonel gibi davranacaksın, aldığın paranın karşılığını vereceksin. Artık kendine gel!

Galatasaray dün gece Trabzon’a beraberlik için gelmiş. Oyun stratejisi ve kurgusu tamamen bunun üzerine kurulmuştu. Galatasaray, Trabzonspor kalesine 3 kere geldi 2 gol buldu.

Abdullah hoca, 37.dakikada müthiş bir hamle yaparak takımın iki kötü oyuncusunu oyundan aldı. Değişikliklerin ardından Trabzonspor hücumda etkili işler yaptı ve 41. dakikada golü bularak devreyi bitirdi.

İkinci yarıya Trabzonspor baskılı başladı. Kapanan Galatasaray’ı açmak kolay iş değildi. Trabzonspor iyi oyunu ile sarı-kırmızılı defansı bozdu ve beraberliği yakaladı.

Dünkü oyunun karşılığı bu değildi! ‘REZİL’ hakemlerin ‘REZALET’ yönetiminde 2-0’dan 2-2’yi yakalamak kolay iş değildi!

Trabzonspor, dün gece ‘O SENE BU SENE’ mesajını bir daha verdi.

Birlik- beraberlik içinde olursak ‘ZAFER’e rahat ulaşılacak!

Bu takımın ligde yenemeyeceği hiçbir takım yok!

Yorumlar (1)
adilhan 5 ay önce
aynen katılıyorum rezil kepaze bir yönetim hakemlerden, kamerada gördüklerini bile çalamıyorlar, gs nin faullerini vermeyip 2 tehlikeli akına sebep oldu göz göre göre hepsi ayarlı uyuma yönetim
Namaz Vakti 26 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
5
parçalı bulutlu