Saadet Siyasetin Parlayan Yıldızı

Saadet Siyasetin Parlayan Yıldızı

Saadet Partisi(SP) İl Başkanı Cevat Kurt: “Milli Görüş’ün temsilcisi SP, bugün siyasetin parlayan yıldızıdır” dedi.

Parti binasında basın toplantısı düzenleyen Cevat Kurt, “Köklerini parlak ve temiz mazimizden alan Milli Görüş siyasetinin 1969 yılında başlayan bu ulvi yolculuğunda, yarım asırdan fazla bir zaman geride kaldı. Biz, temel ilkelerimizden sapmadan, inançla, kararlılıkla ve heyecanla bu yolculuğu sürdürüyoruz. Biz 50 yıldır; Hak diyoruz, Adalet diyoruz, Üretim diyoruz, Kalkınma diyoruz, Şahsiyetli Dış Politika diyoruz, önce Ahlak ve Maneviyat diyoruz. Düşmanlaştırma ve ötekileştirme değil kardeşlik ve kucaklaşma diyoruz. Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir Dünya diyoruz. 50 yıldır bu çizgimizden taviz vermedik, yolumuzdan dönmedik. Rüzgâra, konjonktüre, makama, mevkiye göre yön değiştirmedik. Bugün de Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu Beyin liderliğinde, aynı anlayış ve heyecanla yürümeye, siyaset yapmaya devam ediyoruz. Karamollaoğlu ile birlikte yeni dönem siyaset anlayışımızın ardından belirli bir kesime değil toplumun tamamına etki etmeye başladık. Bunların başında son dönemde birçok kez gündeme gelen ve Z kuşağı diye adlandırılan gençlerimiz geliyor. Saha ve sosyal medya çalışmalarımızla gençliğimiz üzerinde ciddi bir iz bırakıyoruz. Türkiye’nin her yerinde ve her düşünceden insanıyla birlikte yeni bir yapılanmaya giderek tabanımızı ciddi manada genişletiyoruz” dedi.

YENİ İSİMLERLE YOLA ÇIKIYORUZ

“Partimizin tabanını genişletecek çalışmaların en büyük örneğini Trabzon’da yaşıyoruz” diyen Cevat Kurt, “Şehrin geçmişini, bugününü bilen ve geleceğini tasarlayan tecrübeli, aynı zamanda genç ve heyecanlı kadroları bir araya getiriyoruz. Ganita’da plaja giren büyüklerimiz ile Beşirli sahilinde denize hasret yaşayan gençlerimiz birlikte siyaset yapacaklar. Bölge şehirlerine kıyasla geri kalan ve her geçen gün daha da geriye giden şehrimizin derdiyle yanıp tutuşan, geçmişte farklı partilerde yer almış önemli isimler bizimle birlikte siyaset yapacaklar.

Trabzon şehrini bir adım ileriye getirebilmek için büyük bir konsensüs sağlayarak yönetim kurulumuzu oluşturuyoruz. Lakin listemizden daha önemli bir şey var ise o da kongreden sonra bu listenin Trabzon’da yapacağı çalışmalardır. Bunu da hep birlikte göreceğiz” diye konuştu.

PAZAR GÜNÜ KONGRE VAR

27 Eylül Pazar günü, İl Kongresini gerçekleştireceklerini hatırlatan Cevat Kurt, “Pandemi nedeniyle sürekli ertelenen Kongremizi, bu hafta sonu saat 11.00’de Cephanelik Restoranda nezih bir ortamda ve pandemi kurallarına uygun olarak yapacağız. Yeni dönemde Türkiye’de olduğu gibi Trabzon’da da siyasetin parlayan yıldızı, Saadet Partisi olacaktır. Nerede bir sorun varsa, nerede bir mağduriyet varsa, Saadet Partisi orada olacak, problemleri gündeme taşımaya, halkımızın sesi olmaya devam edecektir. Hep birlikte yaşanabilir bir Trabzon için siyaset yapacağız. Kuru bir muhalefet yapmayacağız, problemleri ortaya koyarken, eleştirilerimizi sıralarken, çözümlerimizi de sunacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum