Hayırsever iş insanı Güneşdoğdu kabri başında anıldı

Çarşambalı hayırsever iş insanı Mustafa Kemal Güneşdoğdu, vefatının 6. yılında kabri başında dualarla anıldı.

Samsun Haber 07.02.2022, 18:39
Hayırsever iş insanı Güneşdoğdu kabri başında anıldı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mustafa Kemal Güneşdoğdu yerleşkesine Ali Fuat Başgil Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ile Merkez Kampüste Tıp Fakültesi dersliklerini kazandıran eğitim gönüllüsü, hayırsever iş insanı Mustafa Kemal Güneşdoğdu'nun vefatının 6. yılı nedeniyle Çarşamba Belediyesi ve Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince anma programı düzenlendi.

Güneşdoğdu'nun yakınları, Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hüseyin Avni Özdemir, ilçe protokolü ve vatandaşlar, Güneşdoğdu'nun Göğceli Mezarlığı'ndaki kabri başında bir araya gelerek dua okudu.

Belediye Başkanı Halit Doğan, Mustafa Kemal Gündeşdoğdu'nun Çarşamba için çok kıymetli bir isim olduğunu ifade ederek, "Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Çarşamba Güneşdoğdu Yerleşkesine verdiği emekle, öğrencilerimize verdiği maddi, manevi büyük desteğiyle hatırlayacağımız hayırsever büyüğümüz Mustafa Kemal Güneşdoğdu'yu vefatının 6. yılında rahmet ve minnetle yad ediyorum. Kendisini her zaman eğitime verdiği destekle, hayırseverliğiyle hatırlayacağız. Ömrünü eğitime adamış, binlerce öğrencinin hayatına dokunmuştu. Çarşamba'mız için çok kıymetli bir isimdi. Mekanı cennet olsun." diye konuştu.

Yorumlar (0)