Size en uygun tarife hangisi?

Size en uygun tarife hangisi?

GSM’de operatörler farklı farklı tarifeler sunuyor... Peki ucuzluk yarışında hangi GSM şirketi önde?...

Farklı GSM operatörleri sürekli yeni kampanyalarla kendi hatlarının kullanımını çekici kılmaya çalışıyor. Peki ucuzluk yarışında hangi GSM şirketi önde?..

Turkcell

FATURALI

Faturalı hatlarda BizBize tarifesinde Turkcell'lilerle ve sabit hatlarla dakikası 33 YKr'a, diğer operatörlerle 60 YKr'a konuşabilirsiniz. Kısa mesaj ücreti ise 33 YKr.

KONTÖRLÜ

Kontörlü Hazır Kart kullanıcıları şu anda 16 YTL karşılığı 100 kontör alabiliyor; Hazır Kart BizBize tarifesinde şebeke içi ve sabit hat için aramalar dakikası 4 kontörden, diğer operatörler ise 4.99 kontörden hesaplanıyor. SMS ücreti ise 2 kontör.

İNTERNET

Turkcell'in Mobil internet servisinin ücretlendirmesi ise faturalı hatlarda aylık 1 GB'lık paket 39 YTL, Hazır Kart'ta ise 400 kontör şeklinde.

EN CAZİP KAMPANYASI

14 Mayıs'a kadar süren Nar kampanyasında, 100 kontöre 100, 250'ye 500 kontör hediye ediliyor.

Avea

FATURALI

Faturalı HepsiBir tarifesinde Avea'lılar, sabit hatlar ve diğer GSM kullanıcıları dakikası 25 YKr'a aranabiliyor.

KONTÖRLÜ

Aramızda tarifesiyle bu tarifeyi seçen Avea'lılarla 10 dakikası 2 kontöre, diğer Avea'lılarla dakikası 3 kontöre, sabit hat ve diğer GSM kullanıcılarıyla dakikası 5 kontöre konuşabilirsiniz. SMS ücreti ise 2 kontör. Avea'nın 100 kontörlük kartları 15.5 YTL'ye satılıyor.

İNTERNET

Ayda 38 YTL karşılığı Avea'nın sınırsız BlackBerry internet paketine üye olabilirsiniz.

EN CAZİP KAMPANYASI

ToplanGel tarifesinde ayda 5.9 YTL sabit ücret karşılığı aynı tarifeyi seçen 10 kişiyle 300 dakika ücretsiz konuşma imkânı var. Diğer Avea'lılarla dakikası 29 YKr, ev ve iş telefonları ve diğer GSM kullanıcılarıyla da yine dakikası 29 YKr'a görüşmek mümkün.

Vodafone

FATURALI

Vodafone'un uluslararası özelliklerinden en iyi faydalanan tarifelerinden biri olan Sınırlar Ötesi Tarife'de Türkiye ve diğer ülkelerdeki tüm Vodafone kullanıcılarına dakikada 29 YKr, yurtiçindeki sabit hatlar ve diğer GSM kullanıcılarına 59 YKr'a ulaşmak mümkün.

KONTÖRLÜ

Vodafone'un Cep to Cep kontörlü tarifesinde Vodafone, sabit hat ve diğer operatörlere dakikada 4 kontör, ayda bir defada 250 kontör yüklenirse ise 2 kontöre konuşulabiliyor. SMS ücreti ise her durumda 1 kontör. 100 kontör ücreti ise 16 YTL.

İNTERNET

Faturalı aboneler 50 YTL karşılığı, kontörlü kullanıcılar 750 kontöre sınırsız internet hizmetinden faydalanabilir.

EN CAZİP KAMPANYASI

"-Aslan kaçmış müdürüm! / -Çaktırma" gibi reklam replikleriyle ünlenen Hesabını Bilen Tarife'yle, ayda 15 YTL karşılığı aynı paketteki aboneler 30 gün boyunca toplam 3500 dakikaya kadar birbirleriyle ücretsiz konuşabiliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.