1461 Trabzon harekete geçecek

1461 Trabzon FK en kısa zaman içerisinde bir araya gelerek gelecek sezonu planlamak istiyor.

Spor 19.06.2022, 13:16
1461 Trabzon harekete geçecek

Son 3 yılda 3 kez Play-Off oynayarak 1. Lig biletini önümüzdeki yıllara bırakan temsilcimiz gerçekleştireceği bu sistemle 3 yıl içerinde büyük düşünü yaşamak istiyor

2. Lig’de mücadele eden 1461 Trabzon FK gelecek sezon öncesi tam anlamıyla inzivaya çekildi. Teknik Direktör Mehmet Ak’la yola devam kararı alan Kırmızı-Lacivertliler 1 Temmuz’da başlayacak kampa kadar iç ve dış transferlerde yol kat etmekte kararlı görülüyor. Yönetim kurul üyeleri ve teknik heyet en kısa zaman içerisinde bir araya gelerek giden futbolcuların yerine genç ve gelecek vaat eden isimleri katmak istiyor.

Bodrumspor’a Ali Aytemur, büyük olasılıkla da Yunus Emre Gedik’i Giresunspor’a gönderen temsilcimizde sözleşmesi sona eren kaptan Yasin Palaz’ın durumu da belirsizliğini koruyor. Dış transferde hata yapmamak için ince eleyip sık dokumayı hedefleyen 1461 Trabzon imzaları peş peşe attırmak için harekete geçecek. Son 3 yılda 3 kez Play-Off oynayarak 1. Lig biletini önümüzdeki yıllara bırakan temsilcimiz gerçekleştireceği bu sistemle 3 yıl içerinde büyük düşünü yaşamak istiyor.

Yorumlar (0)