1461 Trabzon’da planlar hazır

1461 Trabzon FK gelecek sezon planlamasına en ince ayrıntısına kadar devam ediyor.

Spor 29.05.2022, 16:21 29.05.2022, 16:41
1461 Trabzon’da planlar hazır

Sözleşmesi biten ve takımda kalması halinde kulübe yarar sağlayabilecek her oyuncu için titiz davranmakta kararlı olan temsilcimiz ardından dış transfere odaklanacak

ŞANSA BIRAKMAYACAK

2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden 1461 Trabzon yeni sezon planlamasını şekillendiriyor. Geçtiğimiz günlerde teknik heyet ve yönetim kurulu 1 Temmuz’da top başı yapacaklarını açıklamıştı. Son 3 sezondur Play-Off hattında mücadele etmesine rağmen 1. Lig biletini sonraki senelere devreden Kırmızı-Lacivertliler bu sezon işini şansa bırakmak istemiyor. Yaklaşık 2 aylık bir kamp sürecine girecek olan 1461 Trabzon bu sürecin öncesinde iç transferde önemli bir mesafe kat etmek istiyor.

HEDEF BELİRLENDİ

Bu doğrultuda Teknik Direktör Mehmet Ak ise raporunu yönetim kuruluna verdi. Sözleşmesi biten ve takımda kalması halinde kulübe yarar sağlayabilecek her oyuncu için titiz davranmakta kararlı olan temsilcimiz ardından dış transfere odaklanacak.  Trabzonspor başta olmak üzere Süper Lig’deki takımlarda oynayan gelişime ve başarıya aç genç yetenekler için de geniş bir rapor hazırlayan Ak, geniş kadrolu, bütçeye uygun ve kaliteli isimlerle yola devam etmek istediğini yönetim kuruluna iletti.

Yorumlar (0)