Ahmet Çakar: Beşiktaş taraftarı nankördür

Ahmet Çakar, Beşiktaş taraftarlarının Abdullah Avcı ile ilgili tezahüratları hakkında yorumlarda bulundu.

Spor 09.11.2021, 15:38
Ahmet Çakar: Beşiktaş taraftarı nankördür

Beyaz Futbol isimli programda yorumculuk yapan Ahmet Çakar, Beşiktaş taraftarının Abdullah Avcı ile ilgili tutumlarına yönelik yorumlarda bulundu.

Çakar, "İnsanlar belirli sözleşmelerle bir yerlerde çalışırlar. O statta o gün bulunan binlerce kişinin yarısı maaşlı çalışandır. Kurumları onları bugün kapı dışarı etse, tazminatlarını istemeyecekler mi? Abdullah Avcı da belli bir sözleşme imzalamış, sözleşme feshedilmiş ve hukuk bir karar vermiştir.

Beşiktaş, 20 milyon lira tazminat ödemek durumunda kalmıştır. Yani hakkı olan parayı almıştır, kimse buna bir şey diyemez." dedi.

Sözlerine bir örnekle devam eden Çakar, "Örneğin bir spor firması Beşiktaş'a 25 milyon dolar değerinde 5 yıllık sözleşme önerip, 'Ben senin spor tedariğini karşılayayım, sen de benim reklamımı yap' dese ve sözleşmenin birinci yılı bittikten sonra anlaşmayı feshetse, Beşiktaş parasını istemeyecek mi? Bu işler böyle yürür. Avcı hakkı olan parayı almıştır." ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI NANKÖRDÜR"

Ahmet Çakar eleştirilerinin dozunu daha da artırarak, "Bu taraftar o zamanki adıyla İnönü Stadyumu'nda Süleyman Seba'ya bile küfür etmemiş midir? 'S.... ol git Seba' diyenler onlar değil miydi? Beşiktaş'ın en büyük 3 ismi denilince akla gelen ilk isim olan Süleyman Seba'ya küfür etmiştir Beşiktaş taraftarı. Bu da nankörlüktür. Ben hakaret etmiyorum, nankör hakaret değildir. Ancak Beşiktaş taraftarı nankördür." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2021
İmsak 05:47
Güneş 07:17
Öğle 12:14
İkindi 14:40
Akşam 17:02
Yatsı 18:27
20
parçalı bulutlu