Celil Hekimoğlu eleştirilere cevap verdi: Hatasını kabul etti!

1461 Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu, sosyal medya hesap üzerinden taraftarların eleştirilerine cevap verdi.

Spor 09.04.2022, 13:20 09.04.2022, 13:39
Celil Hekimoğlu eleştirilere cevap verdi: Hatasını kabul etti!

Bu sezon üçüncü kez teknik direktör değişikliğine giden 1461 Trabzon FK, Yusuf Şimşek ile yollarını ayırarak Mehmet Ak ile sözleşme imzaladı. Mehmet Ak 1461 Trabzon'un bu sezonki 3'üncü teknik adamı olacak. 

Trabzonlu taraftarlar, 1461 Trabzon FK yönetimini teknik direktör istikrarsızlığı sebebiyle eleştirdi. Sosyal medyada 1461'in teknik direktör kararlarını eleştiren taraftarlara Başkan Celil Hekimoğlu'ndan cevap geldi.

Başkan Hekimoğlu, "Degerli dostlar Fazla teknik adamla çalıştığımız için haklı olarak eleştiriyorsunuz. İnanın bir çoğunda ciddi haklı sebeplerimiz var.fakat biz polemik yaratmamak ve hocalarımızı rencide etmemek adına bunları açıklamıyoruz.Bazı hocalarımız bize tazminat ödeyerek istifa ettiler fatura bize kesildi. Sizden ricam bize inanın ve güvenin biz 1461 Trabzon FK markasını layıkıyla taşıyacağız ve hakettiği 1. Lige çıkaracağız. Hayırlı ramazanlar dilerim." açıklamasında bulundu. 

Bir taraftarın "Bahaddin Güneş ne yaptı da yollarını ayırdınız?" şeklindeki sorusuna yanıt veren Hekimoğlu, "Bahattin hocam adam gibi adamdır. Bu konuda biz hatalıyız." dedi.

Yorumlar (0)