Celil Hekimoğlu Yusuf Şimşek tepkilerine yanıt verdi!

1461 Trabzon FK Başkanı Celil Hekimoğlu, bordo mavili taraftarlardan gelen tepkilere sosyal medya hesabından cevap verdi.

Spor 19.01.2022, 16:01
Celil Hekimoğlu Yusuf Şimşek tepkilerine yanıt verdi!

1461 Trabzon FK Teknik Direktör Bahaddin Güneş ile yollarını ayırdığını açıklamıştı. Trabzon temsilcisi Teknik Direktörlük görevine Bahaddin Güneş'in yerine Yusuf Şimşek'i getirdiğini duyurdu. Yusuf Şimşek ile sezon sonuna kadar anlaşmaya varan 1461 Trabzon'da Başkan Celil Hekimoğlu,"Kendisine güvendiğimiz için bu göreve layık gördük. Başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah sezon sonunda bizi şampiyonluğa taşıyacaktır. Hayırlı olsun” şeklinde açıklamada bulunmuştu. 

Yusuf Şimşek ise imza töreninde “1461 Trabzon FK’ya şampiyonluk hedefi olduğu için geldim. Bu takımı inşallah hep birlikte sezon sonu şampiyonluğa ulaştıracağız. Bu doğrultuda çalışmalarımızı yapacağız” diye konuştu. 

Yusuf Şimşek'in 1461 Trabzon'un Teknik Direktörlük görevine getirilmesinin ardından bazı bordo mavili taraftarlar Celil Hekimoğlu'na tepki gösterdi. Futbolculuğu zamanında Trabzonspor'a transfer olacakken son anda Beşiktaş'a transfer olan Yusuf Şimşek'in Trabzon takımının başına neden getirldiği yönünde gelen tepkilere Celil Hekimoğlu, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Hekimoğlu,"Degerli dostlar Yusuf Şimşek hocamızın transferiyle ilgili haksız eleştiriler yapılmaktadır. 2008 yılında TS yöneticisi oldugumdan biliyorumki Yusuf şimşek TS ‘a gelmek için 1 ay Antalya’da Ersun Hocanın antrenman programını uygulamış ancak bonservisi için Bursasporla bu süreçte anlaşılamadından devreye BJK girip profesyonel şartlar dahilinde oyuncuyu kadrosuna katmıştır. 15 yıl sonra bu olayla şahsıma ve kulübümüze yapılan eleştirileri anlamakta zorluk çekiyorum. Benim oldugum yerde TS’a yanlış yapan barınamaz. Saygılarımla" şeklinde paylaşımda bulundu. 

Yorumlar (0)