Davut Atmaca Yomraspor başkanlığını bırakıyor mu?

Yomraspor Kulübü Başkanı Davut Atmaca sürecin kendilerini çok yıprattığını Mor-beyazlı ekibi iyi bir aday çıkması durumunda bayrağı devredebileceğini söyledi

Spor 21.06.2022, 16:12 21.06.2022, 23:16
Davut Atmaca Yomraspor başkanlığını bırakıyor mu?

3.Lig ekibi Yomraspor’da Başkan Davut Atmaca’dan önemli açıklamalar yaptı. Mor-Beyazlı kulüpte uzun yıllar yöneticilik ardından da iki dönemdir başkanlık yapan Atmaca’dan ayrılık sinyali. Gelinen süreçte yorulup yıprandığına dikkat çeken Atmaca, “Çok uzun bir süredir Yomraspor’un başarısı için hem maddi hem manevi olarak çok büyük emekler sarf ettik. Ancak hem ekonomik kriz hem de yılları verdiği birikim bizi bir hayli yordu” dedi.

SAHİPSİZ BIRAKMAYIZ

Düşünme aşamasında olduğuna değinen Atmaca, “Önümde birkaç yol var. İlk önceliğim Kulübü layıkıyla taşıyabilecek Yomraspor’u iyi yerlere taşıyabilecek bir adaya teslim etmek. Böyle bir aday çıkması durumunda biz de adaya inanırsak Yomraspor’un çıkarları için bayrağı teslim ederiz.” diye konuştu. Böyle bir tablonun oluşmaması durumunda kongre kararı alarak sil baştan bir oluşum yapacağının sinyalini veren Atmaca, köklü değişimlerle yeni sezona iddialı hazırlanacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)