Ofspor Başkanı Olcay Saral'dan maç sonu açıklamaları

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Trabzon temsilcisi Yeşilyurt D. Ç. Ofspor sahasında konuk ettiği Orduspor 1967 ile 1-1 berabere kaldı.

Spor 10.04.2022, 17:58 10.04.2022, 18:33

Yeşilyurt D. Ç. Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral maç sonu Kuzey Ekspres Gazetesi’nin sorularını yanıtladı.

MAÇIN HAKKI BERABERLİKTİ

Başkan Saral play-off sürecine ilişkin yaptığı değerlendirmede, “İki takım da play-off için mücadele ediyor. Ordu şehrinin takımı güçlü bir takım zaten. Biz de play-off’da avantajı en az olan takımlardan bir tanesiydik. Bugün az olan avantajımızı sağlamlaştırmak için kazanmak istiyorduk. Ancak mağlup da olabilirdik, galip de gelebilirdik. Oyun zaman zaman gitti geldi. Pozisyonlar da verdik, pozisyonlar da kaçırdık. Belki de maçın hakkı beraberlikti. 1 puanla yetindik. Şu anda ligde aynı puana sahip üç tane play of adayı takım var. İlk dört daha avantajlı, biz beşinci sıra için üç tane takım; Kırıkkale, Derince ve Ofspor aynı puandayız. Üçümüz arasında yarış dört haftalık bir periyotta kimin lehine son bulacak, bunu haftalar gösterecek. Herkes kaybedebiliyor, takılabiliyor. Dileriz biz bu dört maçı kazanır ve olumsuz görünen tabloyu lehimize çeviririz.”

SEYİRCİMİZİN DAHA COŞKULU OLMASINI İSTİYORUZ

Taraftar desteğinden yeterli olup olmadığı yönündeki soruya ise, “Havanın da iyi olması, Ramazan ayının da etkisiyle vakit geçirmek için ideal bir ortam vardı bugün. Seyircimiz iyiydi tabi daha çok coşkulu olmalarını istiyoruz. Kalabalık olarak istediğimiz seviyeye ulaştık. İnşallah coşkularını da aynı şekilde yukarıya çekeriz. Takımımız da zaman zaman çok iyi oynadı. Zaman zaman da çok düştü. Oyun da ikinci yarı çok durdu. Sakatlıklardan, oyuncu değişikliklerinden tempo çok düşüktü. İki takım da zaman zaman tesadüfi goller aradı. Şans iki takıma da gülmedi diyelim. Yine de rakibimiz Orduspor belki istediği bir puanı almış oldu. Biz de arzulamadığımız bir kayıp daha yaşadık.”

Yorumlar (0)