Ofspor Başkanı Olcay Saral'dan Play-Off çağrısı!

Ofspor Başkanı Olcay Saral sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destek çağrısında bulundu.

Spor 10.05.2022, 13:06 10.05.2022, 13:17
Ofspor Başkanı Olcay Saral'dan Play-Off çağrısı!

TFF 3. Lig'de Play-Off'a kalan Ofspor 12 Mayıs Perşembe günü Saat:16:00 da sahasında Fethiyespor ile karşılaşacak. Play-Off yarı finalinin ilk maçında sahasında avantajlı bir skor elde etmek isteyen Ofspor'da Başkan Olcay Saral, taraftarlara çağrıda bulunarak desteğe gelmelerini istedi. 

Başkan Saral'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde:

55 takımlı 3.Ligde 3 grupta 3 şampiyon çıktı. Play-Off finallerine kalan 12 takımdan 3 şampiyon daha çıkacak. Ofspor’umuz bu adaylardan birisi ve bunu başarmak istiyor. Evet kolay olmayacak ama siz olmadan daha zor. Yarı final ilk maçımız 12 Mayıs Perşembe günü Saat:16:00 da ve biz bütün taraftarlarımızı , sevenlerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Taraftar grubumuz Oflu Gençler her zamanki gibi bizle olacaktır. Kaymakamlık ve Belediye ile yazışmalar yapıldı. İlçe milli eğitim müdürlüğü lise dengi öğrencilere,Müftülük ise kuran kursu öğrencilerine maçtan 1 saat öncesinden izin verecek. Araç gereken okul ve kurslar kulüple irtibat kurabilir. 21 beden eğitim öğretmeni her biri koluna 10-20 öğrenci taksın, 68 mahalle muhtarı yanına 5-10 arkadaş bulsun. Her zaman maçlara gelenler bir kaç arkadaşını alıp gelsin. Doğu trübünü 18 yaş altı herkese, kadınlarımıza, işçi ve memurlarımıza ücretsiz yaptık. Batı trübünü zaten 10₺... “Küçük olmuş” dediğiniz stadyumu tüm coşku ve heyecanımızla bir kez dolduralım. Bu ilçede şu an daha büyük daha güzel bir etkinlik yok
Ofspor Of’un en büyük markasıdır.. 
ADRES: 
40 56 23 kuzey enlemi
40 15 15 Doğu Meridyeni
BEKLİYORUZ….

Yorumlar (1)
KUZEYİNOĞLU 1 hafta önce
Mental olarak ligi kupayı sezonu bitirmiş.Konsantrasyon sıfır çoğu oyuncularda doymuşluk ve şampiyonluk sarhoşluğu var Wakayeme kafaca TS bitirmiş kalsada fydalı olurmu bilemem Bakasetas gol atması dışı sahada hiç yok Ahmetcanım basit oyna limitini zorlama. Visca geldiği günden eser yok Djaniy geç sokuldu oyuna. Kayseri maçı hak etti.Kayseri taraftarı TS çok maçın olacak bu TS taraftarı yaptıklarızı unutmaz.Şampiyonlar ligi için en net taş gibi 5-6 transfer şart.