Olcay Saral Fethiyespor'a tepki gösterdi

Ofspor Başkanı Olcay Saral, Fethiyespor'a sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Spor 18.05.2022, 16:45
Olcay Saral Fethiyespor'a tepki gösterdi

TFF 3. Lig Play-Off Yarı Final ikinci maçında Trabzon temsilcisi Ofspor deplasmanda Fethiyespor'a 3-2 yenilerek elendi.

Ofspor Başkanı Olcay Saral sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Fethiye'de maruz kaldıkları çirkinlikleri tek tek anlatarak, yaşanılanlardan dolayı Fethiyespor'a tepki gösterdi.

Olcay Saral'ın açıklamaları şu şekilde:

"Armasında kalp olan tek kulüp Fethiyespor. Sevginin medeniyetin şehrini temsil ediyormuş (!)

Kulübeye maytap, ayakkabı, bira kutusu, su ve taş atıldı!

Bundan 5 sezon önce daha ligin 3. Haftasında ailece gittiğimizde kadınların gol sevincine tahammül edemediklerinde 1-2 kaba adam demiştik. Bugun 10 bin kişinin play-off yarı final müsabakasında özellikle skor 3-2 olduğu andan itibaren kurmaya başladığımız baskıda nasıl çirkinleştiklerini gördük.Zaman çalmak için top toplayıcıların her defasında topu atmadığı attığında ise iki top atması, oyuncuların klasik sakatlık bahanesiyle yere yatması, yedek kulübemize maytap ,ayakkabı,bira kutusu,su ve taş atılması, buna müdahale isteğimize polisin teknik heyetimize fiziki tepkisi, Of'ta herkese olduğu gibi kusur etmediğimiz için bize ve taraftarımıza teşekkür eden Fethiye yönetiminin kendi evinde olanlara seyirci kalması, kulüp başkanının yanımda oturmadığı için olan biteni görüp duymazdan gelmesi,belediye başkanının bir hoşgeldin dememesi, taraftar taşkınlığına müdahil olmasını istediğimizde “beni dinlemiyorlar” demesi..

Penaltı verilmedi

Skor 2-1 aleyhimize iken bir penaltımızı vermeyip oyunun son bölümünde de takımımızı 9 kişi kalacak psikolojiye sokan hakemlere, protokol trübünün hemen yanından Trabzonluları aşağılayan laflar geveleyen şahısla yaşananlar ve son olarak da sosyal medya hesaplarımıza silmek zorunda kalacağımız yorumlar ve bir çoğunun Fenerbahçe kimliği olması.

Bu iki karakterli şehirde kısaca yaşananlar olarak hafızalarımıza kazındı.

Çok daha büyük bir birlikteliğe ihtiyacaç duyulmakta

Anladık ki Ofsporlu olmanın yalnızlığı,Trabzonlu olmanın ve Trabzonu temsil etmenin zorluğu, giderek daha da güçleşmekte ve bizim bu güçlüklerle başa çıkmamız için çok daha büyük bir birlikteliğe ihtiyaç duyulmakta….

Eşit olmayan şartlara rağmen...

Bu maçla beraber bir sezonun daha sonuna geldik .5 sezondur 3.ligdeyiz. Bir sezon kötü geçmişti,birinde aynı puan ikili averaj ile kaçırdığımız play-off diğerinde pandemi nedeniyle 6. Sırada iken liglerin tatili nedeniyle yarım kalan ilk 5 umudu,iki sezondur ise play-off yarı finaline denk gelen sakatlıklar kabusu yaşayıp kaybetmek

Tüm gayretlerimiz Ofspor’u layık olduğu liglere çıkarmaya yetmedi….

Bu kadar pislik içinde tertemiz ve sadece sahanın içinde kalarak, eşit olmayan bütün şartlara rağmen rakiplerine korku vermeyi başaran 3.liglerin en golcü 4.Takımı ve deplasman kralı ünvanlı tüm futbolcu kardeşlerimizi,teknik ekibimizi, personelimizi gönülden çalışan yönetim kurulumuz adına yürekten kutluyorum."

.

Yorumlar (2)
Oflu Ömer 2 ay önce
Bu ve bunun gibi il,ilçe ve semt takımlarının ,trabzon şehirine,insanına ve takımlarına karşı içinde biriktirmiş olduğu kini, daha fazla içlerinde tutamayıp gerçek yüzlerinin dışa yansımasıdır.şu bir gerçekki.devletimizi içten ve dıştan yıkmak için uğraştıkları halde hala ayaktayız ve yıkılmadıysak.Biz Trabzon Halkı ve Takımlarıda dimdik Ayaktayız.Yıkılmadık.Çünki Biz TRABZON Şehiri.Büyük Bir AİLEYİZ.